Půjčárna (Praha 10 - Dubeč)

Půjčárna je internetový prostor, kde si lidé půjčují věci mezi sebou. Jedná se nový projekt sdílené ekonomiky, který si vytyčil za cíl zasáhnout celou Českou republiku. Tento oboustranně výhodný obchod může jeho aktérům přinést zajímavý přivýdělek, z druhé strany úsporu a nevídaný způsob zábavy.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Winklerova 1668
  • Praha 10 - Dubeč
  • 107 00
  • korespondenční adresa
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Půjčárna je pro všechny a zdarma.

Nápad se zrodil na konci roku 2016 a jeho realizace trvala tři čtvrtě roku. Pracovali jsme na tom, být uživatelsky srozumitelní a zajímaví. Vyhledávání nabídek se zobrazuje primárně na mapě, tudíž si můžete zvolit nabídku nejbližší, popř. nejlevnější. Uživatelé mezi sebou komunikují prostřednictvím messengeru a své nabídky spravují v osobní administraci. O každého člena Půjčármy se staráme a jsme k dispozici v případě řešení jakýchkoliv problémů.

Půjčárna vytváří příjemné prostředí, kde si lidé půjčují věci bez zábran a obav. Připravili jsme ke stažení všechny potřebné formuláře, účastníci zápůjčky se vzájemně hodnotí a doporučují. Registrace a vkládání nabídek je zdarma, bez limitů a pro všechny. Naše motto je: Půjčuj, vydělávej a bav se.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo