Mgr. Soňa Bajerová - Psychologické poradenství a diagnostika

Soukromá psychologická praxe

Psychologické poradenství a diagnostika pro děti, dospívající a dospělé. Individuální jednorázové i dlouhodobé konzultace.

  • Sukova 49/4
  • Brno - Brno-město
  • 602 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Pro úlevu těla i duše ...

Poradenská práce s klientem může zahrnovat jak jedno setkání a konzultaci s psychologem, tak i více setkání zaměřených na aktuální obtíže klienta. Obtíže se týkají širokého spektra témat konfliktních rodinných vztahů, rozvodových a porozvodových situací v rodině. Psychologická práce s dětmi a jejich rodiči zahrnuje specifickou pomoc v řešení výchovných a jiných potíží souvisejících s rodinným a školním prostředím.

Kromě základních psychologických a diagnostických služeb je poradna zaměřena na problematiku charakterových typů člověka. Člověk s určitým převažujícím osobnostním rysem se často ne zcela vědomě dostává do konfliktů s ostatními, musí čelit nepochopení a opakovanému prožitku vlastní frustrace. Velmi často je jeho chování důsledkem dřívějších zkušeností z dětství a dospívání a je utvářeno výchovou a sociálními faktory, a přetrvává do dospělosti. Tyto problémy se pak projevují na kontinuu povahových zvláštností, problémových rysů osobnosti až poruch osobnosti, které jsou označovány jako problémy schizoidní, hraniční, narcistické, depresivní, hysterické a obsedantně kompulzivní osobnosti.

Další oblastí poskytovaných služeb je osobní psychologická péče oběti trestných činů, zejména o dívky a ženy, které původně kontaktovaly anonymní a bezplatné internetové poradenství občanského sdružení Azyl-Lisa.

Klientovi je, díky „doprovodu“ psychologa, nabídnuta šance zjistit a zorientovat se v dané problémové situaci, přijít na to co k ní vedlo, co ji stále ovlivňuje a hledat možná řešení.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo