Autoservis Štross - servis a odtah nákladních aut Břeclav

Opravíme vše od motorky až po náklaďáky

Vašemu autu poskytneme péči značkového servisu, jen rychleji a za rozumnější cenu. Jsme odborníci na značkové vozy Škoda, Peugeot, Citröen, Audi, Fiat, Toyota, Volkswagen, Seat, Renault, Scania, MAN a další známé značky. Zajišťujeme však i odtah nákladních kontejnerů a tahačů.

  • Hraniční 1434
  • Břeclav
  • 691 41
  • areál Muna
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Non-stop odtah vozidel a návěsů 

24 hodin denně provozujeme odtahovou a vyprošťovací službu v okolí Břeclavi. Havarované nebo porouchané auto přepravíme speciální technikou bezpečně do servisu a v případě potřeby vám zajistíme i ubytování či zapůjčení náhradního vozidla.

Havarovaný nebo nepojízdný vůz uschováme do doby opravy.

Autoservis

Opravujeme vozy všech známých značek. Máme specialisty na elektroinstalace, klempířské práce, vyměňujeme a opravujeme autoskla. Pro výměnu autoskla používáme vynikající a osvědčenou primerovou technologii, která zabraňuje následné korozi rámu autoskla.

Vyměňujeme a servisujeme klimatizace, od oprav trubek, po desinfekci či kompletní výměnu klimakompresorů.

Naše heslo: Opravíme vše od motorky až po náklaďáky

Opravíme nejen váš porouchaný vůz, ale také motorky nebo náklaďáky. U nákladního vozu provedeme opravu či servis v rozsahu nálezové a generální opravy, běžnou opravu nebo renovaci součástí. Provádíme také montáže tachografu, omezovačů rychlosti a další služby.

Pro více informací klikněte ZDE

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Dle telefonické domluvy!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo