Amadeo. cz (Brno - Černá Pole)

Máte dům nebo byt? Chcete úsporně topit, snadno ovládat spotřebiče, užívat si komfortu bydlení a cítit se v bezpečí? Mějte chytrou domácnost od Loxone – moderní, výkonné a cenově dostupné řešení domácí automatizace. Nabízíme rekonstrukce elektroinstalací. Chytrý dům, inteligentní domácnost.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • náměstí 28. října 1108/14
  • Brno - Černá Pole
  • 602 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Chytrý dům, Domácí automatizace, Inteligentní elektroinstalace

Máte dům nebo byt? Chcete úsporně topit, snadno ovládat spotřebiče, užívat si komfortu bydlení a cítit se v bezpečí? Mějte chytrou domácnost od Loxone – moderní, výkonné a cenově dostupné řešení domácí automatizace.

ÚSPORA, KOMFORT A BEZPEČNOST

Šetřete peníze. Inteligentní vytápění v kombinaci se stíněním oken dosahuje velkou úsporu energie oproti běžným způsobům řízení topení. Ušetřit můžete také s funkcí centrálního odpojení všech zařízení v pohotovostním režimu.

Velkým přínosem chytrého domu je uživatelský komfort. Se systémem Loxone můžete snadno ovládat různé funkce a domácí zařízení na dálku – žaluzie, topení nebo alarm a zároveň můžete všechny tyto prvky centrálně vypnout.

Systém domácí automatizace Loxone nabízí možnost vytvořit plnohodnotný alarm bez potřeby pořízení dalších komponent. Navrhněte si svůj poplašný systém – v případě poplachu se spustí Vámi nastavené funkce.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo