Pekárna IVANKAs.r.o. - Pekárna a cukrárna Moravský Krumlov

Pekařské, cukrářské výrobky a kváskový chléb

S pekařskou tradicí od roku 1902 vyrábíme a prodáváme pekařské a cukrářské výrobky. Výrobky vyrábí naše pekárna pro maloobchodní síť i pro naše podnikové prodejny. Zachovali jsme tradiční výrobu při přípravě kvasu a těst k výrobě chleba. Provozujeme také cukrárnu.

  • Tylova 661
  • Moravský Krumlov
  • 672 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Pekárna Ivanka - pekárna a cukrárna s tradicí

Tradice naší pekárny začala již kolem doku 1902. Přes různá úskalí, která přinesly dvě světové války a po rozdělení státního podniku jsme se od 1. května 1993 opět mohli začít věnovat tradici pekařství. Tato tradice byla předávána v rodině Sklenářů po čtyři generace.

Jsme rádi, že naši zákazníci zůstávají věrni a stále nachází cestu do našich prodejen, které se také rozšířily o cukrářské výrobky a tak navštivte jednu z našich prodejen i vy. Najdete nás v podnikových prodejnách Ivanka, nebo naše výrobky najdete v jiných pekařských prodejnách či prodejnách Jednota. Přehled naleznete na našich webových stránkách.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo