Online-olin s.r.o. - Autodoprava a zemní práce

Odvoz sypkých materiálů Šternberk

Jsme rodinná stavební firma, která se zabývá zemními pracemi v oblasti inženýrských sítí a monolitickými stavbami. Nabízíme také nákladní a kontejnerovou autodopravu.

  • U vrby 1484/3
  • Šternberk
  • 785 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací


AUTODOPRAVA

Zajišťujeme dovoz kusového, paletového zboží, sypkých materiálů a přepravu až 8 osob. Specializujeme se na rozvoz sypkých materiálů. disponujeme vlastním skladem a jsme schopni pružně reagovat na Vaše potřeby a nenecháme Vás čekat.

KONTEJNERY

Odvážíme všechny druhy odpadů (směsný, bio, stavební suť, zeminu atd.) do hmotnosti 5t. Kontejner ponecháme přistaven potřebnou dobu k pohodlnému naložení, jeho pronájem neúčtujeme. Nabízíme nakládku smykovým nakladačem nebo pomocí našich zaměstnanců. K dispozici máme různé typy kontejnerů - velkoobjemový, vanový, valníkový.

ZEMNÍ PRÁCE

Objednejte si nás na zemní nebo výkopové práce. Provádíme je i ve svahovitém terénu a v omezeném prostoru. Zabýváme se realizací inženýrských sítí na klíč, včetně projektové dokumentace, dodávky materiálu a vyřízení všech náležitostí na stavebním úřadě. Jsme schopni pracovat i na velmi malém prostoru pomocí minibagru (šířka1m), nebo ručně. Postaráme se o přebytečnou zeminu. Zajišťujeme zimní údržbu komunikací, včetně chemického i přírodního posypu.

PRODEJ SYPKÝCH MATERIÁLŮ

Prodáváme a dovážíme sypké materiály. Na naší provozovně najdete většinu frakcí písků a štěrků, sortiment dále rozšiřujeme. Nabízíme prodej lomového a obkladového kamene, mulčovací kůry, okrasných oblázků, valounů i pytlovaného cementu. Zajišťujeme dovoz stavebních recyklátů, betonu, zeminy i palivového dřeva. Poskytujeme množstevní slevy a individuální cenové balíčky k využití dalších služeb apod. Naložíme Váš přívěsný vozík, nebo využijte náš rozvoz.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo