Alpax, s.r.o. - Netkané textilie Blansko

Technické netkané textilie

prodej netkaných textilií ze skelných a polyesterových vláken, technických filců a plstí, speciálních tkanin ze skelných vláken pro tepelnou a akustickou izolaci, silikonizovaných folií - linerů. Technické poradenství.

tel:
+420 516 417 422
fax:
+420 516 419 895
e-mail:
alpax@alpax.cz
web:
www.alpax.cz
  • Svitavská 500/7
  • Blansko
  • 678 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

netkané textilie z polyesterových vláken 

Prodáváme netkané textilie z polyesterových vláken vyrobené technologií spunbond od světového výrobce Johns Manville. Hlavní oblasti použití jsou: bitumenové hydroizolační pásy, filtrace kapalin, akustické izolace


netkané textilie ze skelných vláken

Naším hlavním dodavatelem netkaných textilií ( rohoží) ze skelných vláken je rovněž firma Johns Manville. Hlavní oblasti použití jsou: bitumenové hydroizolační pásy, akustické a tepelné izolace, výroba pěnového skla. Kašírujeme na  rohože ze skelných vláken aluminiovou folii pro použití při zakládání staveb. 


speciální textilie ze skelných vláken

nabízíme speciální tkaniny ze skelných vláken povrstvené polyuretanem, silikonem, aluminiovou fólií nebo teflonem. Specifikace vhodné tkaniny je výsledkem podrobné analýzy potřeb každého zákazníka. Spolupracujeme s kvalitními a prověřenými dodavateli z Německa.


technické filcy a plsti

V České republice zastupujeme německého výrobce plstí a filců - firmu VFG Giengen, zejména v oblasti materiálů pro bezvýkopovou sanaci kanalizací - LINETEC.


silikonizované folie - linery

zastupujeme italského výrobce silikonizovaných folií (linerů)  firmu SILICONATURE v České republice, na Slovensku a v Polsku. Tyto folie se používají pro krytí samolepících povrchů v nejrůznějších oblastech průmyslu.


 

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo