AUTOJEŘÁBY BRNO - Jeřábnické a vyprošťovací práce

Jeřábnické a vyprošťovací práce

Jeřábnické a vyprošťovací práce v Brně a okolí k vašim službám. Naše firma se opírá o dlouholeté zkušenosti z prostředí jeřábnických služeb ačkoliv působí na trhu od konce roku 2015.

  • Vídeňská 236/120a
  • Brno - Přízřenice
  • 619 00
  • Sídlíme v areálu Heim Trade (bývalé vojenské stavby) v Brně na ulici Vídeňská
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jeřábnické a vyprošťovací práce

Autojeřáby Jiří Velčovský, jeřáby z Brna je tu k vašim službám. Vykonáváme veškeré jeřábnické a vyprošťovací práce. Nejste si jisti jaký nejvhodnější autojeřáb vzhledem k vyložení, velikosti a tonáži objednat pro vámi poptávanou práci ? Preferujete přátelský a přitom profesionální přístup ? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vzájemnou spolupráci

V současné době disponujeme autojeřábem Tatra AD-28 který je vybaven speciálním nákladním a vyprošťovacím navijákem, certifikované vázací prostředky jsou samozřejmostí.

Pro více technických informací navštivte náš web - www.JERABNIK.EU

Cena pro rok 2018 na pronájem autojeřábu je 1000 kč / h – doprava 45 kč / km. Pro bližší informace se podívejte na ceník a technické údaje pro autojeřáb AD28.

Objednávky přijímáme pouze po telefonické dohodě +420 733 36 70 36. Dále Vám můžeme nabídnout služby firem plošiny a jeřáby Velčovský (autojeřáby do 50 tun, pracovní plošiny do 30 metrů).

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Dle telefonické dohody!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo