TECHNOPACK s.r.o. - balicí stroje, obalové materiály

NOVÁ TVÁŘ PRO VAŠE VÝROBKY

Nabízíme široký sortiment balicích strojů a obalů, na trhu působíme od roku 1994. Každý požadavek na balení ze strany našich klientů je pro nás výzvou, která nás posune dále a umožní nám další rozvoj.

  • V Kasárnách 911/IV
  • Vysoké Mýto - Litomyšlské Předměstí
  • 566 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nová tvář pro vaše výrobky

Naše společnost nabízí balicí stroje od baličky do teplem smrštitelné fólie - víkové i s tunelem po balicí linky, stroje pro skupinové balení do PE fólie, horizontální stroje, lepicí a ovinovací stroje, páskovačky, stroje pro balení do misek i vakuové stroje, pro balení skin, blister i časopisů, klipovací stroje, dopravníky, etiketovací stroje.

K našim balicím strojům nabízíme i kompletní sortiment obalových materiálů - fólie teplem smrštitelné polyolefinové i PVC, speciální fólie, průtažné, stretch, LDPE, skin, misky, pásky lepicí i vázací, sáčky.

Nabídku doplňují ruční balicí zařízení – svářecí lišty, lepicí strojky, pultíky, páskovače, utahováky, napínáky, odvíječe pro usnadnění práce nabízíme za bezkonkurenční ceny.

Balící stroje

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo