Dveře1.cz - Prodej dveří Česká Lípa

Specialista na dveře a posuvné systémy

V našem e-shopu najdete přes 1200 interiérových dveří. Dále nabízíme plastové dveře, bezpečnostní dveře, zárubně, kování, posuvné systémy a doplňky ke dveřím jako jsou dveřní zarážky, elektronická dveřní kukátka, přechodové lišty.

  •  41
  • 470 02 Bohatice
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Prodej interiérových i vchodových dveří

V našem e-shopu naleznete širokou škálu interiérových dveří od výrobců Voster, Vasco Doors, Dre dveře, Solodoor a Zlomek. Rovněž nabízíme obložkové zárubně, kování a doplňky ke dveřím.

Vybírat můžete i z vchodových dveří z profilu REHAU s výplněmi PERITO, které vynikají výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a dlouhou životností nebo z ocelových dveří, které pokrývá PVC fólie a jsou odolné proti UV záření.

Námi nabízené dveře jsou vhodné jak pro moderní a klasické domy, tak pro rekonstrukce.

Posuvné systémy pro úsporu místa

Vybrat si u nás můžete i posuvné systémy na posuvné dveře. Při tomto řešení nejsou nutné velké stavební úpravy, což oceníte zejména při rekonstrukci. Křídlo dveří je upevněno na stěnu na kolejnici a ve spodní části je vodící drážka. Pohyb křídla zajišťuje vodící trn, který je přišroubován do podlahy. Dále můžete zvolit, zda dáváte přednost variantě se zárubní nebo bez.

Pro individuální cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo