CADENZA s.r.o. - Prodej pracovních oděvů (Praha 1)

PROFESIONALITA A PRESTIŽ

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů již od roku 1990. Profesní oděvy Cadenza – špičkový design a kvalita je helso, které důsledně dodržujeme. Specializujeme se na profesní oděvy pro lékaře, zdravotníky a přidružené profese.

tel:
+420 602 633 799
fax:
+420 224 934 904
e-mail:
info@cadenza.cz
web:
www.cadenza.cz
  • Myslíkova 31/171
  • Praha 1
  • 110 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

ŠPIČKOVÝ DESIGN A KVALITA

Snažíme se, aby náš sortiment byl kompletní a každý si mohl ve střihu i materiálu vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje. Promyšlený design pracovních oděvů Cadenza je vždy navržen tak, aby jednotlivé části oděvu byly vzájemně kombinovatelné.

VÝROBA A PRODEJ PRACOVNÍCH ODĚVŮ

Aktuální nabídkou firmy Cadenza jsou kvalitní a ze všech stránek promyšlené pracovní oděvy – ucelená kolekce modelů pro zdravotníky, obuv a další doplňky určené pro zdravotnická zařízení. Oděvy Cadenza dodáváme do nemocnic, poliklinik, ambulancí, kosmetických a spa salónů, laserových a léčebných center, laboratoří a výzkumných ústavů, hotelů a lázeňských zařízení.

V rozsáhle řadě střihů je obsažen především komfort a kvalita. Značkové oděvy Cadenza garantují propracovaný střih, funkčnost a pohodlnost v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů.

PRODUKCE V ČESKÉ REPUBLICE

Cadenza je česká firma. Veškeré modely Cadenza jsou vyvíjeny a produkovány výhradně v ČR. Při navrhování nových výrobků klademe důraz na profesionalitu, eleganci, pohodlnost a módní trendy.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Na zakázku ušijeme výrobek dle přání zákazníka. Jsme schopni upravit barvu, design i střih jakéhokoliv našeho výrobku přímo podle osobního návrhu. Oděvy jsme schopni zkrátit nebo prodloužit, změnit typ zapínání, ušít atypickou velikost.

LOGO NA ODĚV

Chcete-li dodat svým oděvům specifický charakter, opatřete je výšivkou loga Vaší společnosti či zdravotnického zařízení. Jde o další možnost, jak esteticky oživit a přitom podpořit individualizaci profesního odívání. Výšivky provádíme na různé typy materiálů a umístění dle přání zákazníka.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

  • E-SHOP CADENZA. Nakupujte online kdykoliv.!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo