Gidly s.r.o. - průmyslová vzduchotechnika Brno

Hledejte v našem online katalogu to pravé filtrační zařízení

Katalog GIDLY zahrnuje přes 9000 komponent jak potrubních tras tak i ventilátorů, cyklónových odlučovačů, filtračních zařízení pro návrh a realizaci technologie průmyslové vzduchotechniky. V katalogu jsou uvedeny doporučené prodejní ceny a veškeré projekční podklady 3D - STEP a 2D - DWG.

 • Ernsta Macha 92/1
 • Brno - Chrlice
 • 643 00
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Spolehlivý online katalog s komponenty průmyslové vzduchotechniky

Společnost GIDLY provozuje katalog produktů ze kterých jsou složeny systémy průmyslového odsávání. Informace o produktech, 3D modely a technické výkresy slouží jak projektantům vzduchotechnických systémů tak i samotným realizátorům technologických zařízení. Naše technologická zařízení, která nabízíme patří ventilátory, cyklónové odlučovače, filtrační jednotky a rotační podavače. Pro usnadnění projektování vzduchotechních potrubních tras jsme vytvořili rozsáhlou databázi 3D modelů, které jsou volně ke stažení v otevřeném formátu STEP. Zajišťujeme technickou podporu pro projektanty a realizátory technologií průmyslového odsávání a filtrace vzduchu, pomáháme stanovit potřebné odsávací výkony pro projekty výrobních linek a doporučujeme vhodná technologická zařízení včetně stanovení technických parametrů. Našim partnerům nabízíme zajímavé obchodní podmínky.

Katalog neustále rozšiřujeme

Vzhledem k reakcím klientů se neustále snažíme doplňovat katalog o komponenty, které klienti vyžadují. Naší vizí je umožnit návrh a projektování systémů odsávání a filtrace kompletně ve 3D tak, aby i výsledná realizace odpovídala projekčnímu návrhu.

Filtrační zařízení a systémy

Katalog GIDLY zahrnuje filtrační zařízení rozdělené podle aplikací (odsávání svařovny, odsávání brusírny, odsávání slévárenského prachu, odsávání keramického prachu, uhlí, kosk..) a následně dle požadovaného množství odsávaného vzduchu ( 1000 m3/h, 2000 m3/h, ... 24000 m3/h, 30 000 m3/h, 40 000 m3/h). Veškeré filtrační jednotky jsou vybaveny automatickou regenerací filtračního média promocí protiproudu tlakového vzduchu. Nabízíme pouze filtrační jednotky s deklarovanou vysokou životností filtračního média a to minimálně 20 000 provozních hodin. Veškeré podklady jsou zpracovány ve 2D a 3D v otevřených formátech k volnému stažení.

Cyklónové odlučovače pro oddělení prachu

Katalog GIDLY zahrnuje cyklónové odlučovače odstupňované dle požadovaných vzduchových výkonů a to od 400 m3/h do 30 000 m3/h. Každý cyklónový odlučovač obsahuje nabídku příslušenství jako ocelová konstrukce, přechodové díly na sání a výstup, rotační podavač, tepelnou izolaci.

Veškeré podklady jsou zpracovány ve 2D a 3D v otevřených formátech k volnému stažení.

Transportní ventilátory a vzduchové radiální ventilátory

Katalog GIDLY zahrnuje základní modelovou řadu ventilátorů pro použití v aplikacích pro odsávání a filtraci vzduchu. Transportní ventilátory pro použití v cestě dopravovaného materiálu jako pneudoprava pilin či odsávání pilin. Vzduchové radiální ventilátory pro použití při umístění za filtrační jednotkou v systému odsávání.

Komponenty potrubních tras

Katalog GIDLY zahrnuje databázi 9000 základních komponentů pro aplikace odsávání a filtrace vzduchu. Jedná se o svařované potrubní díly s přírubovými spoji. Ve 3D a 2D jsme zpracovali konkrétní podobu veškerých katalogizovaných komponent a uveřejnili je v otevřených formátech k volnému stažení.

Otevírací doba

 • Po 8:0018:00
 • Út 8:0018:00
 • St 8:0018:00
 • Čt 8:0018:00
 • 8:0018:00
 • Máme právě otevřeno

 • So, Ne - po dohodě!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo