Parametr Studio - Výroba nábytku Hradec Králové

Parametrický design nábytku

Designové studio zabývající se výrobou nábytku převážně z materiálů na bázi dřeva. Návrhy projektů má pod palcem autor projektu Jiří Šmejkal. Studio Parametr tvoří na základě parametrického navrhování, které umožňuje objevit nová funkční řešení pro každý z projektů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Finská 2, 10100 Praha 10

Kontaktní osoby

Foto

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

NÁBYTEK

Nabízíme chytrý nábytek, který je generován na míru. Díky možnosti proměnných hodnot ve scriptech lze snadno a rychle dojít k vhodnému řešení právě pro Vás. Dřevěný nábytek lze snadno demontovat i přenášet. Užitím současných technologii lze dosahovat doposud nerealizovatelných výrazových i funkčních forem. K dispozici jsou i typové varianty již vyrobených produktů. Nábytek je opatřen povrchovou úpravou v podobě čirého laku, mořením je možno dosáhnout i barevných variant.    

METODA

K vytváření návrhů využíváme počítačový software, který práci urychluje a umožňuje s pomocí scriptu vygenerování požadované formy v různých řešeních. Tato metoda parametrického navrhování umožňuje designérům i architektům provádět případné nutné změny návrhu v reálném čase a zahrnout do návrhu i vlastnosti použitého materiálu. Návrh je pak možné jednoduše odeslat přímo k výrobě do CNC strojů

MATERIÁL

K výrobě nábytku využíváme přírodní materiály - převážně dřevo. Důvodů je hned několik, pro výrobu se hodí díky snadné opracovatelnosti, jež umožňuje využití generativních procesů pro dosažení nových organických forem. Neméně důležité vlastnosti dřeva jsou jeho estetičnost a ekologie.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo