SP TREND s.r.o. –prodej rolet a garnyží Žatec

Sluneční ochrana a vnitřní dekorace oken

SP TREND s.r.o. je společnost zabývající se výrobou, poradenstvím a prodejem zboží v oblasti sluneční ochrany a vnitřní dekorace oken. Vybírat můžete designové závěsné systémy v top kvalitě.

  • Kadaňská 3128
  • Žatec
  • 438 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zkrášlete svá okna a zároveň se chraňte před sluncem

Značka GARDINIA a ALUGARD, kterou na českém a slovenském trhu zastupujeme, je již více jak 60 let své činnosti zaměřena na kvalitu a spokojenost zákazníků.

Produktů, kterými můžete svůj interiér nejen ochránit před slunečními paprsky a zvídavými pohledy zvenčí, ale i „obarvit“, udělat veselejšími, či přispět k teplejší atmosféře, je celá řada. Z nabídky GARDINIA lze vybrat různé průměry tyčí, nebo závěsných profilů tak, aby přesně odpovídaly potřebám interiéru a jeho stylu. I v koncovkách, které zdobí záclonovou soupravu, je velký výběr.

Líbí se vám dvojitá roleta, nebo snad japonská stěna, či plisé a myslíte si, že to je právě ten typ sluneční ochrany, který odpovídá vaší představě?  Pak se s důvěrou obraťte na naše www.sptrend.cz.  Zde je tým spolupracovníků, který se na vás těší a který se bude snažit vyhovět vašemu přání a pomoci vám radou či doporučením tak, aby se vaše představa dokonale naplnila.

Pokud nejste právě těmi, kteří sáhnou po nejlevnějším, sériově vyráběném provedení, ale hledáte něco, čím se chcete odlišit a akcentovat svou osobnost, pak máte v programu GARDINIA a ALUGARD veliký výběr.

Když navštívíte naše stránky www.sptrend.cz, najdete tam mnoho dalších zajímavých nápadů a inspirací.

Tým SP TREND s r.o. se na vás a na vaše případné otázky těší.

Neváhejte a oslovte nás, uvidíte, že se to vyplatí.

Váš tým SP TREND s.r.o.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo