iLLPHONe.cz – servis mobilních telefonů a dalších zařízení

Zvolte služby spolehlivého servisu PC v Praze

Hledáte spolehlivý servis mobilních telefonů Apple, iPadů, iMaců či MacBooků? Potřebujete zajistit servis PC v Praze? Využijte služby našich techniků. Menší opravy zvládáme na počkání nebo v ten samý den. Vaše zařízení umíme znatelně vylepšit. Rádi pro Vás také zachráníme data z poškozených médií.

  • Terronská 873/3
  • Praha 6 - Bubeneč
  • 160 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Svěřte nám opravu či vylepšení iPhonu, iPadu nebo iPodu

Prodejnu se servisním centrem mobilních a informačních technologií jsme založili roku 2009. Jsme specialisté na opravy a vylepšení nejpoužívanějších zařízení, především produktů společnosti Apple. V naší nabídce na vás čeká bohatý výběr příslušenství Apple. Provádíme také servis PC v Praze 6 - Dejvicích, kde najdete naši provozovnu.

Chápeme, jak je důležité, abyste mohli svou techniku co nejdříve znovu využívat. Proto jsme se rozhodli být při opravách a úpravách maximálně rychlí, a to při dodržení vysokého standardu kvality odvedené práce. Servis mobilního telefonu zvládneme většinou na počkání, případně v ten samý den, kdy k nám zařízení přinesete. Komplikovanější závady vyřešíme do druhého dne.

V rámci servisu mobilních telefonů se specializujeme na iPhony. Provádíme výměny rozbitých čelních sklíček a dotykových panelů či opravy napájení, mikrofonů, wifi a dalších funkcí. Součástí našich služeb jsou softwarové úpravy, výměny krytů a baterií a řada jiných zásahů. Rádi vám opravíme také iPady, iPody a další výrobky Apple.

Provádíme opravy Apple počítačů a zajišťujeme i servis PC v Praze

Máte problém se svým stolním počítačem nebo notebookem? Využijte náš servis PC na Praze 6.  Kromě oprav zajišťujeme také ekologickou likvidaci. Ve výčtu našich služeb nechybí ani rekonstrukce dat z poškozených nosičů.

Nefunguje váš MacBook nebo iMac tak, jak má? Přineste ho do našeho servis Apple na Praze 6. Provedeme pečlivou diagnostiku a na základě výsledku vám předložíme cenový návrh opravy. V případě potřeby vyměníme LCD, klávesnici, trackpad nebo baterii. Zvládneme opravy konektorů napájení, USB vstupů i technicky náročnější zásahy.

Otevírací doba

  • Po 11:3018:00
  • Út 11:3018:00
  • St 11:3018:00
  • Čt 11:3018:00
  • 11:3018:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo