Logopedie Anděl s.r.o. – ambulance klinické logopedie

Svěřte se do rukou specialistů v nápravě poruch řeči

Trpíte vrozenou či získanou ztrátou komunikačních schopností? Objednejte se do naší ambulance klinické logopedie pro děti a dospělé. Řešíme nemluvnost, poruchy řeči nebo ztížené polykání po úrazech a léčbě nádorů. Pomáháme pacientům se sníženou schopností komunikace při poruchách sluchu a zraku.

 • Ostrovského 253/3
 • Praha 5 - Smíchov
 • 150 00
 • Ambulance se nachází v budově Ženské domovy ve 2. patře – dveře číslo 2064 a 2065.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Léčba narušené komunikační schopnosti dětí i dospělých

Naše specializovaná ambulance klinické logopedie se věnuje preventivním programům, diagnostice a terapii vad komunikace. Přijímáme dětské i dospělé pacienty s částečnou poruchou řeči, jako je chybná výslovnost či koktavost a breptavost, ale i s masivními řečovými vadami nebo poruchami zraku a sluchu. U dospělých se specializujeme na péči při afázii (ztrátě řeči) po úrazech hlavy, cévních mozkových příhodách, při nádorech, zánětech, po intoxikaci či při neurodegenerativních onemocněních. U dětí se převážně zaměřujeme na oblasti opožděného vývoje řeči, defektů při zdravotním postižení, rozštěpech nebo pokud po čtvrtém roce věku nemluví gramaticky správně či si tzv. šlapou na jazyk. Chystáte se na střední nebo vysokou školu a potřebujete logopedické vyšetření a potvrzení na přihlášku? Objednejte se v naší ambulanci.

Nemluvnost a poruchy řeči

Máte dítě, které okolo třetího roku věku ještě nemluví nebo mluví málo? Opožděný vývoj řeči může být projevem jiného onemocnění nebo postižení, a to například poruchy sluchu nebo zraku, ale i mentální retardace či dětské mozkové obrny. Naši odborníci zjistí příčinu a pak navrhnou terapii. Při ní spolupracujeme jak s rodinou dítěte, tak i s pedagogy a dalšími lékaři. Komunikační schopnosti jsou u člověka tou nejpřirozenější výbavou. Jak často jste se smáli někomu, kdo koktá, šišlá nebo hatlapatlá? Takové stigma si určitě nepřejete pro sebe ani pro své dítě. Poruchy řeči řešte okamžitě, když zjistíte, že je něco v nepořádku. Nejde sice o život, ale podcenění potíží se v tomto případě nevyplácí. Obraťte se ihned na naši ambulanci. U všech klientů se snažíme o dosažení maximální možné schopnosti komunikovat řečí.

Logopedická terapie je poskytovaná klientům VZP (111), VoZP (201), ČPZP (205), ZPŠ (209) a RBP (213) zdarma, bez dlouhých čekacích lhůt.

Klientům ostatních zdravotních pojišťoven jsou účtovány poplatky dle ceníku.

Otevírací doba

 • Po 8:0016:30
 • Út 10:0018:30
 • St 8:3018:00
 • Čt 8:0014:00
 • 8:0015:30
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo