Firma DOLEJŠÍ-AUTOTRAKČNÍ LEHÁTKA - Zdravotní lehátka Praha

Léčba bolestí zad a páteře

Vyrábíme dle vlastního patentu AUTOTRAKČNÍ LEHÁTKA MEDIC speciálně vyvinutá pro léčbu bolestí zad a pohybového aparátu. Naše lehátka pomáhají civilizační neduhy nejen léčit, ale zároveň jim i předcházet. Vyvíjíme také metodiku pro jejich správné použití.

  • Horní Libchavy 205
  • 561 16 Libchavy
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Řekněte dost bolestem zad s autotrakčním lehátkem MEDIC!

Máte sedavé zaměstnání? Trápí vás bolesti zad? Zkuste autotrakční lehátko MEDIC speciálně vyvinuté k léčbě a prevenci dnes tak hojně rozšířeného onemocnění zad, bolestí páteře a pohybového aparátu. Autortakční lehátko se osvědčuje i při přetížení žilního oběhu dolních končetin, meziobratlových plotének, kyčelních kloubů a vnitřních orgánů.

Již v rovnovážné poloze dochází k odlehčení těla, které má léčebné účinky na organizmus. Nejúčinnější je obrácená poloha, která odstraňuje nevýhody vzpřímeného postoje. Používání lehátka má blahodárné účinky na lidskou kostru. Pomáhá předcházet vzniku skoliózy, bolestivých vertebrogenních stavů, léčí poruchy statiky páteře a bolesti zad. Velmi dobře ovlivňuje krevní oběh, působí preventivně proti žilním městkám, křečovým žílám a hemeroidům. Dále má mj. vliv na správnou funkci plic, zažívací systém a prostatu. Prokrvení mozku vede k odstranění migrén, zlepšuje paměť a omezuje úzkostlivé stavy. Zejména ženy pak ocení i estetické účinky obrácené polohy, kdy dochází k omlazení pokožky.

Autortakční lehátka MEDIC jsou vyvinuta pro domácí použití, čemuž je přizpůsobena jejich skladná a lehká konstrukce o hmotnosti 16 kg.  

Zaujalo vás naše zdravotní lehátko a chcete se dozvědět více? Koukněte na reportáž zde.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

  • Prosíme předem zavolat!

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo