Jan Hořínek - Čištění koberců a čalounění (Kladno)

Rychlé a šetrné čištění

Objednejte si u nás profesionální čištění koberců, čištění sedacích souprav, čištění pohovky, čištění křesel, čištění židlí, čištění matrací a podobně.

  • Švýcarská 2430
  • Kladno
  • 272 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Profesionální čištění koberců

Provádím vysoce kvalitní čištění koberců, sedacích souprav textilních i kožených, čištění křesel, židlí, matrací. Odstraňuji skvrny a žvýkačky. Pronajímám stroje na čištění koberců a čalounění. Vyčištění kusových koberců provádím také externě. Zkušenost, pečlivost, spolehlivost a diskrétnost.

 

OBJEDNAT ČIŠTĚNÍ

 

Technologie

Jak funguje čištění extrakční metodou?

Problém údržby koberců a čalounění řeší technologie tzv. extrakčního čištění - čisticí roztok (vlažná voda a šetrně působící čisticí přípravek s nízkým ph) je vstřikován do znečištěné tkaniny a následně vysáván zpět. Postup je dle potřeby ještě několikrát opakován s použitím již čisté vody, která odstraní zbylé nečistoty.

Zbytková vlhkost po čištění se pohybuje kolem 10% a následné dosychání tkaniny probíhá v rozmezí zhruba 2 - 12 hodin v závislosti na druhu materiálu, okolní teplotě a četnosti větrání v místnosti.

Kvalitní technologie je základ úspěchu.

Velké znečištění (kanceláře, restaurace, hotelové haly) zvládne čistící kartáčová hlava PW 20 s vlastním pohonem a velkou sací silou.

Běžné znečištění (domácnosti) je obvykle řešeno použitím sací hubice s nástřikem čistícího roztoku a jeho následným odsátím (v jednom pracovním kroku) do sběrné nádoby stroje.

 

 

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo