Cafe Elektric (Praha 1 - Staré Město)

Cafe Elektric - stylový umělecký klub s pestrým kulturním programem a prvotřídní restaurací, kde Vám podají snídani i před půlnocí!

Upravit údaje
Je toto moje firma?
 • Ovocný trh 579/6
 • Praha 1 - Staré Město
 • 110 00
 • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Hledáte v srdci Prahy výjimečné místo, které uspokojí všechny Vaše smysly? Kde si divadelní svět podává ruku se světem filmovým, hudebním i výtvarným?

Kde rané baroko žije ve spokojeném souladu s art deco i designem 21. století?

Kam se můžete schovat před venkovním shonem s knihou nad dobrou kávou, kde se můžete nechat unést do jiné reality při filmové projekci, kde si můžete dát romantické dostaveníčko nebo kde se naopak můžete odvázat při divokém večírku s přáteli a protančit se až do rána?

Pak jste takové místo právě našli. Zadejte si do svých aplikací adresu Ovocný trh 6 a nechte se unést do jiné reality!

CAFE ELEKTRIC - nový divadelní klub s restaurací vznikl po rozsáhlé rekonstrukci v podzemních prostorách Kolowratského paláce naproti scéně ND Stavovského divadla.

Jeho název odkazuje na stejnojmenný poslední film hraběte a filmového producenta Alexandra (“Saši”) Kolowrat-Krakowského, který měl premiéru v roce 1927 a poskytl první velkou hereckou příležitost Marlene Dietrich.

Ve filmu je CAFE ELEKTRIC místem, které pod rouškou tlumeného klubového osvětlení a za zvuků jazzu a black bottom rytmu stírá veškeré společenské rozdíly.

Klubem, kde se schází drobní zlodějíčci, lehké ženy i elegantní pánové z vyšších vrstev či dědicové továrních impérií. Místem, kde se ve vzduchu mísí kouř z doutníků i levných cigaret s vůní luxusních i laciných parfémů.

Tady se slaví, pláče, zamilovává a opouští. Tady se žije. Možná se skutečný život dá žít i mimo zdi CAFE ELEKTRIC, možná ale taky ne.

Cigaretovým kouřem nové CAFE ELEKTRIC samozřejmě prosyceno nebude, filmovým předobrazem se ale nechalo inspirovat v mnohém.

V designu, uměleckém spiritu, “domácí atmosféře" a v několika důležitých “maličkostech”. Třeba v té, že provozovatele mají plné pochopení i pro ty, kteří si rádi pospí o něco déle a zdejší restaurace jim tak podá snídani v kteroukoliv denní i večerní hodinu.

V současném CAFE ELEKTRIC, jehož novou podobu interiéru vytvořili architekti z atelieru SAD, najdete čtyři sály - restauraci se skvělým menu (které nabízí českou i zahraniční kuchyni a nezapomíná ani na veganské speciality), divadelní bar (kde se uvolníte nad některým z originálních míchaných drinků, skleničkou kvalitní whiskey, cognacu nebo rumu), music klub vybavený prvotřídním sound systémem, sál s kvalitní promítací technikou a odpočinkovou zónu, která  poskytuje zázemí umělcům z přilehlého Stavovského divadla a zaměstnancům ND.

Stejně pestrý jako vybavení tohoto multifunkčního klubu bude i jeho program, který nabídne koncerty, divadelní představení, filmové projekce, výstavy a mnoho dalších akcí.

Víkendová odpoledne budou v návaznosti na program pro děti ve Stavovském divadle nebo v divadle Kolowrat zaměřena na rodiny s dětmi.

Nejen pro dětské publikum se v klubu budou konat workshopy, dílny, bazary, charitativní akce aj.

CAFE ELEKTRIC bude samozřejmě i dějištěm večírků, které k tomuto místu neodmyslitelně patří - party po premiérách, derniérách a jiných významných událostech v divadle.

A stejně tak může poskytnout ideální zázemí pro vaši soukromou oslavu, firemní večírek, dotočnou filmu či videoklipu...

Přijďte se do CAFE ELEKTRIC dobře najíst, pobavit, zatančit si nebo si jen odpočinout od venkovního ruchu a starostí každodenního života.

Otevírací doba

 • Po 9:300:00
 • Út 9:300:00
 • St 9:300:00
 • Čt 9:300:00
 • 9:300:00
 • So 15:000:00
 • Ne 15:000:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo