ADELI s.r.o. – Rehabilitační centrum pro děti i dospělé

Svěřte se do rukou specialistů na neurologická onemocnění

Jsme výjimeční v léčbě osob s neurologickými poruchami. Objednejte si komplexní terapii v našem rehabilitačním centru pro lidi s poškozením centrálního nervového systému. Věnujeme se intenzivní, individuální a efektivní léčbě neurologických onemocnění, jako je dětská mozková obrna nebo mrtvice.

  • Hlboká  /45
  • Piešťany
  • 921 29
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Rehabilitační centrum s komplexním léčebným programem

Mezinárodní institut ADELI s.r.o. je předním evropským rehabilitačním centrem pro ucelenou neurorehabilitaci. Jedinečný terapeutický koncept rehabilitace dětí a dospělých vychází ze speciálních technologií a postupů z kosmického výzkumu a intenzivní medicíny. Naše rehabilitační centrum je aktivní v medicínských oblastech neurologických poruch, léčebné rehabilitace, fyzioterapie či balneologie. Specializuje se na revmatologii a klinickou logopedii. Určitě oceníte náš důraz na včasnost poskytování terapie, třeba u rizikových dětí nebo u pacientů po cévních mozkových příhodách a nehodách. V rehabilitačním centru ADELI s.r.o. provádíme precizní koordinaci všech specializovaných činností při léčení neurologických onemocnění a individuální vedení pacientů od dětí až po seniory. To Vám jinde nenabídnou.

Intenzivní léčba neurologických onemocnění

Víte něco o konceptu proprioceptivní stimulace pomocí unikátního cvičebního ADELI obleku? Elastický a dynamický systém působí na uvědomování si vlastní polohy i pohybu v prostoru a normalizuje svalové napětí. Klouby pacienta se lépe pohybují, což vede až k obnově mozkové činnosti a posunu vývoje. Skvělá je hyperbarická oxygenoterapie pro pacienty s neurologickým onemocněním pohybu. V kombinaci s individuální neurorehabilitací přináší výsledky, které mají nádech zázraku. Nebo se seznamte s naším programem BabyMed pro děti od 6 měsíců, díky kterému jejich opožděný vývoj nepovede do stavu těžkého postižení.Vyberte pro své dítě účinnou terapii neurologického onemocnění: bude se mu věnovat 5–7 specialistů 4–6 hodin denně a 6 dnů v týdnu. A nezapomínáme ani na následnou péči a poradenství rodinám pacientů pro domácí rehabilitaci.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo