Lázeňský léčebný dům PRAHA - Ozdravné pobyty Luhačovice

Nastartujte léčebné procesy s minerální vodou VIOLA

Lázeňský léčebný dům PRAHA v Luhačovicích nabízí komplexní služby v oblasti lázeňské péče jak pro samoplátce, tak v rámci příspěvkové léčby. Veškeré léčebné procedury se nachází pod jednou střechou a samozřejmostí je i možnost ubytování a stravování.

tel:
+420 577 131 102
fax:
+420 577 132 754
e-mail:
info@luhacovicepraha.com
web:
www.luhacovicepraha.com
  • Leoše Janáčka 379
  • Luhačovice
  • 763 26
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Lázně "šité na míru"

Potřebujete ulevit od chronických příznaků nemoci, nebo jen načerpat nové síly a pořádně se zrelaxovat? Potom jste tu správně. Z naší komplextní nabídky služeb si vyberete přesně ty procedury, které vám padnou na míru a splní vaše požadavky. Lázně totiž nejsou vhodné jen jako podpora léčby, ale pomáhají také účinně nemocem předcházet. Mezi naše léčebné procedury patří bylinné koupele, vodoléčba, zábaly, elektroléčba, inhalace minerální vody Viola, nepřeberné množství masáží a mnoho dalšího.

Příjemné chvíle můžete strávit v bazénu s bezchlórovou úpravou vody připomínající antické lázně. Můžete se zde oddávat relaxačnímu plavání, rehabilitačnímu cvičení, nebo si jen odpočinout na masážní lavici s vířivkou na záda.

Velikou výhodou je umístění lázeňských procedur a ubytování na jednom místě.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo