Linde Material Handling ČR - Manipulační technika Praha

Vysokozdvižné vozíky, regály, komplexní řešení, automatizace

Linde Material Handling Česká republika s.r.o. je předním dodavatelem manipulační techniky, logistických a skladových řešení, poskytovatelem komplexních poprodejních služeb a především spolehlivým partnerem se servisními a prodejními středisky rozmístěnými po celé České republice.

tel:
+420 271 078 111
fax:
+420 271 078 179
e-mail:
linde@linde-mh.cz
web:
www.linde-mh.cz
 • Polygrafická 622/2
 • Praha 10 - Malešice
 • 108 00
 • mezi Esso a tiskárnou Svoboda a poštou
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Manipulační technika Vysokozdvižné vozíky


Společnost Linde Material Handling Česká republika s.r.o. je dodavatelem vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, retraků, tahačů a další skladové techniky.  Nabízené vysokozdvižné vozíky jsou dodávány ve čtyřech variantách pohonu – elektrickém, dieselovém, LPG a CNG. Široká síť servisních poboček pokrývající území celé České republiky a více než sto servisních techniků zaručuje rychlý a snadno dostupný autorizovaný servis vozíků. Jednotlivé pobočky pak nabízejí prodej náhradních dílů a doplňků k vozíkům, prodej použité manipulační techniky a pronájem vozíků s nosností od 1,2 do 15 tun.

Součástí portfolia služeb je i Linde řešení, které poskytuje služby při výstavbě nových či vylepšení stávajících skladových konceptů. Jedná se především o vybavení regály a regálovými systémy v různých stupních automatizace, kombinace skladového řešení s vhodnou manipulační technikou a RFID, logistická řešení, dodání skladových systémů, příslušenství či bezpečnostních prvků na míru a kompletní poradenství v této oblasti.

Nabídku služeb doplňuje optimalizace provozu flotily vozíků s důrazem na maximální výkon a úsporu nákladů, nová i opakovaná školení řidičů vozíků, služba Linde mobilní myčka nebo mobilní Linde servis pneu.

Starost o Vaše nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky a jejich spolehlivý provoz můžete ponechat našemu servisnímu týmu a využijte tak vysokou kompetenci a bohaté zkušenosti našich více než 90 servisních techniků. Linde servis pomáhá minimalizovat výpadky a díky preventivním prohlídkám a opatřením jim včas účinně předchází. Každá sekunda prostoje navíc je zbytečná. Zákazníkům s uzavřenou servisní smlouvou nabízíme zajímavé slevy na práci, díly i materiál.

Otevírací doba

 • Po 8:0016:00
 • Út 8:0016:00
 • St 8:0016:00
 • Čt 8:0016:00
 • 8:0016:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo