FERRIT s. r. o. - Výroba strojů Staré Město

Dopravní systémy do celého světa

Zajišťujeme výrobu a opravy strojů s mechanickým pohonem určených do prostředí s nebezpečím výbuchu. Prodáváme stroje pro závěsnou a kolejovou dopravu, pro lanovou dopravu osobní, pro drcení hornin a pro úpravu důlních. Projekty na klíč a dodávky vybavení hlubinných dolů profilů.

tel:
+420 558 411 605
fax:
+420 558 411 620
e-mail:
ferrit@ferrit.cz
web:
www.ferrit.cz
  • Na Zbytkách 41
  • Staré Město
  • 739 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Závěsná jednokolejová doprava

Nejefektivnější a zároveň ekonomicky nejvýhodnější způsob dopravy osob, technologického a provozního materiálu v tunelech a důlních chodbách je závěsná doprava. Případný výjezd na povrch v úklonech až do 30 stupňů. Pro tažení břemen je možné využít jak lanové, tak autonomní trakční prostředky.

Pozemní kolejová doprava

Použití pozemní kolejové dopravy je vhodné v horizontálních podzemních dílech a tunelech, kde sklon nepřevyšuje 35 ‰ a profil díla je větší než 10m². Dále je využívána na povrchových pracovištích pro dopravu materiálu a osob.


Dále vyrábíme stroje a zařízení na kolovém a pásovém podvozku, stroje a zařízení pro hornické činnosti, monitorovací a komunikační systémy a zařízení pro pomocné činnosti důlních záchranářů.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo