db Betonové jímky s.r.o. Bystřice nad Pernštejnem

Vyrábíme a prodáváme jímky, žumpy a septiky

Vyrábíme betonové jímky, žumpy, septiky, retenční nádrže a další sortiment včetně přímého prodeje a instalace. V našem portfoliu jsou také kompletní čerpací jímky, samonosné jímky a septiky, domovní a kořenové čistírny odpadních vod. Jsme připraveni Vám s výběrem a nákupem poradit.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 732 323 244
fax:
+420 566 560 312
e-mail:
jimky@db-jimky.cz
web:
www.db-jimky.cz
 • Stříbrná 851
 • Bystřice nad Pernštejnem
 • 593 01
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výroba, prodej a montáž jímek, žump a septiků

Nabízíme kompletní poradenství a systémy v oboru nakládání s odpadními a dešťovými vodami. Zajistíme pro vás dodávku včetně dopravy a sestavení betonových jímek, žump, septiků, retenčních nádrží, domovních čističek, kořenových čistíren odpadních vod, atd. Zajistíme železobetonové septiky, žumpy a jímky na klíč.

Betonové prefabrikované jímky vyrábíme od roku 1990 a v průběhu dosavadní činnosti naší společnosti v oboru jsme již vyměnily mnoha investorům zhroucené plastové jímky za naše železobetonové jímky. Plastové jímky (žumpy) jsou vhodné pouze do malých objemů a míst s vyloučeným výskytem spodní vody. Využití plastových jímek nebo žump vyšších objemů Vám důrazně nedoporučujeme!

Pokud přesto chcete takovou jímku, žumpu využít, požadujte po dodavateli plastové jímky písemnou záruku a statický výpočet, kterým Vám písemně zaručí, že se jímka vlivem zemních tlaků nezhroutí. Na rozdíl od výrobců plastových jímek a po částech betonovaných betonových jímek Vám ručíme, že jímka při výskytu spodní vody nevyplave a ani se vlivem zemních tlaků nezhroutí! Betonové jímky prodáváme po celé republice - Litoměřice, Brno, Praha, Ostrava, ...

Betonové septiky se využívají tam, kde není možné připojit objekt na kanalizaci. Často tedy septik najdeme na venkově, nebo u rekreačních zařízení, jako jsou chaty či chalupy.    Na rozdíl od jímek, které odpadní vody pouze zachycují, jsou septiky odtokovými nádržemi a využívají se k mechanickému předčištění komunálních odpadních vod. Znamená to tedy, že betonové septiky jsou uvnitř rozděleny přepážkami do tří komor, které slouží jako usazovací nádrž na kal - ten septik zachycuje, anaerobní bakterie kal rozkládají a odpadní voda po přečištění odtéká do dalšího stupně čištění.

Výhody betonových jímek a žump

 • Absolutní těsnost
 • Odolnost proti zemnímu tlaku
 • Variabilita objemu
 • Přejezdné ihned po zahrnutí
 • Nevyplave při výskytu spodní vody
 • Kompletní dodávky včetně montáže
 • Náhrady za zhroucené plastové jímky

Dozvědět se více informací

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo