SCHENKER spol. s r.o. - logistické služby Rudná

DB Schenker

DB Schenker - jeden z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb. Realizujeme mezinárodní toky zboží prostřednictvím silničních, leteckých, železničních a námořních přeprav. Vedle toho nabízíme komplexní plně integrovaná logistická řešení na míru.

tel:
+420 311 711 111
fax:
+420 311 711 598
e-mail:
zc.prg@schenker.cz
web:
www.dbschenker.com
  • K Vypichu 731
  • Nučice
  • 252 16
  • Business Park Rudná u Prahy
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
jiri.sevcik
2.6.2015
*
*
*
*
*

I když byl požadavek na zavezení zboží mezi 8°° - 10°° hod, zboží bylo dodáno až ve 13,20 hod. Na dotaz proč je závoz tak opožděný, mi řidič řekl ,,Nemám jen vás,,. Jeho vozidlo by...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

"Doprava a logistika" - naše druhé jméno

S precizností německým firmám vrozenou zajišťujeme dopravní a logistické služby. Patříme do sektoru logistiky Deutsche Bahn a jsme 2. největším poskytovatelem těchto služeb na světě. Máme nejhustější evropskou pozemní přepravní síť, a to díky přední pozici v letecké a námořní nákladní přepravě a vynikající pozici v železniční dopravě.

Pro bezproblémovou a kvalitní přepravu využíváme globální síť více jak 2 000 hospodářsky významných lokalit. Naše síť je složena z malých rodinných firem i velkých nadnárodních korporací.

I přes složitost a rozsah logistických úkolů se držíme hesla "výkon, služba a bezpečnost". S pomocí moderních technologií pro komunikaci a IT oboru je snazší, flexibilnější a efektivnější realizace logistických projektů.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo