META Plzeň s.r.o. (Mariánské Lázně)

Úpravy automobilů pro zdravotně postižené

Zaměstnáváme převážně občany se zdravotním postižením. Na našich provozovnách v Plzni, Mariánských Lázní, Stříbře, Přešticích a Spáleném Poříčí provádíme montážní a kompletační práce, kovovýrobu a zabýváme se úpravou automobilů pro vozíčkáře. Na všechny naše činnosti poskytujeme náhradní plnění.

  • Tyršova 601/17
  • Mariánské Lázně
  • 353 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Pomáháme tělesně postiženým ke spokojenějšímu životu

Upravujeme automobily na míru zdravotně postiženým, vyrábíme i čtyřkolky a tříkolky pro dospělé. Namontujeme vám do jakéhokoli typu automobilu otočnou autosedačku nebo zabudujeme elektrický jeřáb na vyzvednutí vozíčku do kufru automobilu.

Kromě těchto technických úprav zaměstnáváme převážně občany se zdravotním postižením. Díky tomu tak můžete využít náhradního plnění jak na všechny služky, tak i výrobky.

Vyberte si jednu z nabízených služeb s náhradním plněním:

  • montážní a kompletační práce všeho druhu z dodávaných dílů a komponentů od kooperujících partnerů (tzv. práce ve mzdě)
  • úprava automobilů pro zdravotně postižené
  • tříkolky a jiná vozítka pro zdravotně postižené
  • zakázková kovovýroba
  • doprava
  • obchodní zprostředkovatelská činnost

Kdo jsou naši zákazníci?

Našimi zákazníky jsou tuzemské a německé firmy, které využívají spolupráce ke snížení svých nákladů. Dalšími zákazníky jsou zdravotně postižení občané, kteří potřebují upravit automobil na ruční řízení nebo si pořídit tříkolku a jiná vozítka pro lepší mobilitu.

Kvalita je pro nás důležitá

Ve společnosti je zaveden certifikovaný systém managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2008

Co dalšího vám můžeme nabídnout?

Můžeme nabídnout volnou kapacitu pro ruční, montážní, kompletační nebo balící práce z dodávaných dílů a to ve všech oblastech. K dispozici jsou i výrobní prostory s rozvodem elektrické energie, stlačeného vzduchu, skladové prostory - temperované, s možností osazení strojů či linek. Dále disponujeme vlastní dopravou, přičemž manipulace se zbožím zajišťujeme vysokozdvižnými vozíky. Údržba zajišťována vlastní zámečnickou a strojní dílnou.

Zajišťujeme malosériovou kovovýrobu v podobě poštovních schránek a kovaných plotů a nabízíme služby dle přání zákazníka.

Náhradní plnění:

Na veškeré činnosti poskytujeme potvrzení o náhradním plnění. Tak spolupracujícím firmám, kteří mají nad 25 pracovníků, můžeme ušetřit na odvodu do státního rozpočtu až 59.000 Kč za každého nezaměstnaného pracovníka se zdravotním postižením.

V případě zájmu nás kontaktujte a my vás navštívíme a blíže seznámíme s naší společností.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo