COBRA TRANSPORT, s. r. o. - Doprava a logistické služby

Mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava

Zabýváme se mezinárodní a vnitrostátní nákladní dopravou, spedicí a skladováním. Zajišťujeme přepravování zboží sběrnou službou a to vše do zemí západní Evropy. Klientům nabízíme i logistické služby.

  • Na Lánech 491
  • Litomyšl - Litomyšl-Město
  • 570 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Doprava Logistika Přeprava osob


Logistické služby a nákladní doprava od COBRA TRANSPORT, s.r.o.

Realizujeme přepravy 30 firemními vozidly o nosnosti od 1 tuny po 25 tun. Disponujeme od malých dodávkových vozidel, přes plachtové či skříňové kamiony s různou ložnou specifikací až po velkoobjemové soupravy  (bližší informace o vozovém parku naleznete na www.cobratransport.cz).

Při dopravě dlouhodobě spolupracujeme s osvědčenými smluvními dopravci, což nám umožňuje transporty většího objemu zboží najednou. Všechna vozidla jsou plně pod sledovacím satelitním systémem a lze umožnit zákazníkům přímý přístup na webový portál, kde mohou své zásilky online sledovat. K velice vysokým standardům přepravy přispívají také velice schopní a řádně vyškolení řidiči, jejichž fluktuace je ve firmě velice minimální.

K dispozici máme i dvoupodlažní vozidla, do kterých lze naložit dvě palety nad sebe aniž by se dotýkaly .

Dále skříňové či plachtové návěsy s dvojitou podlahou, které přepraví najednou 66 EWP nebo speciální tandemové soupravy s dvojitou podlahou pro přepravu 76 EWP, kdy jejich nakládka probíhá rychleji, neboť se jedná o průjezdné vleky a lze tedy bez rozpřahání soupravy, naložit  auto i vlek najednou. Tím dochází ke značné úspoře času při nakládce a vykládce zboží.

Všechny služby jsou poskytovány kvalitně a co možná nejrychleji zkušenými a vyškolenými pracovníky, kteří jsou kompetentní vaši objednávku nebo dotaz vyřídit.

Logistika

K mezinárodní i vnitrostátní dopravě a zasilatelství nepochybně patří i logistické služby. K dopravě vám nabízíme i skladovací prostory. Zboží uskladníme (do skladu ho dovezeme z vašeho podniku) a připravíme (přebalení, etiketování, dodávka palet) k transportu, který samozřejmě zajistíme. Pracovní doba ve skladu je flexibilní a neřídí se běžnými pracovními hodinami.

Osobní doprava

Potřebujete osobní dopravu pro sebe, pro své obchodní partnery či pro rodinu? Profesionální řidiči firmy COBRA TRANSPORT, s.r.o. Vás rádi odvezou na kterékoli letiště či hotel po Evropě luxusním klimatizovaným vozem.

Otevírací doba

  • Po 7:0016:00
  • Út 7:0016:00
  • St 7:0016:00
  • Čt 7:0016:00
  • 7:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo