Lidl Česká republika, v.o.s. – Prodejny Lidl (Praha 5 - Stodůlky)

Prodej potravin, hobby potřeb a oblečení

Provozujeme prodejny Lidl v celé České republice i zahraničí. Svou silnou expanzí si náš potravinový řetězec zajistil růst do celé Evropy. Naším klíčem k úspěchu je jednoduchost, čímž se snažíme řídit. Nakupujeme a prodáváme s cílem nabízet zákazníkům zboží každodenní potřeby v nejlepší kvalitě.

  • Nárožní 1359/11
  • Praha 5 - Stodůlky
  • 158 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
27 hodnocení
Ohodnotit
Leona K.
20.7.2017
*
*
*
*
*

Osobně v lidlu nakupuji docela často, potraviny tam mají za bezkonkurenční cenu a navíc mám ráda i ty jejich týdenní akce. Fajn je, že pokud vám nedojde leták, nebo ho občas přehlé...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Prodejny Lidl po celé ČR

Na český trh vstoupila společnost Lidl v roce 2003 a od té doby otevřela 230 prodejen, které jsou zásobeny čtyřmi logistickými centry v ČR – v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně a Olomouci. V současné době ve společnosti Lidl pracuje více než 5 000 zaměstnanců v oblasti obchodu, nákupu, administrativy a expanze. Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické příjemným a čistým prostředím, svou vysokou funkčností a účelovostí. Jasné a přehledné uspořádání jednotlivých uliček v obchodě poskytuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci.

Na prvním místě společnosti vždy stojí zákazník

Kromě značkových výrobků naleznou zákazníci v regálech prodejen Lidl také mléčné a chlazené výrobky, uzeniny, ryby a drůbeží maso pod vlastní značkou Dulano či Linessa. Navíc denně nechybí pestrá nabídka pečiva, čerstvého ovoce a zeleniny. Veškeré zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lidlu dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti je také krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží. Ve společnosti Lidl pro zákazníky pravidelně připravuje speciální tematické týdny a slevové akce. V rámci těchto akcí nabízíme sortiment potravin, domácích a kancelářských potřeb, sportovního vybavení i nářadí pro kutily. Již čtyřikrát se Lidl stal absolutním vítězem soutěže GE Money Bank Obchodník roku.

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo