Lidl Česká republika, v.o.s. - potraviny – prodejny Lidl

Prodej potravin, hobby potřeb, oblečení a slevové akce Lidl

Provozujeme prodejny Lidl v celé České republice i zahraničí. Svou silnou expanzí si náš potravinový řetězec zajistil růst do celé Evropy. Naším klíčem k úspěchu je jednoduchost, čímž se snažíme řídit. Nakupujeme a prodáváme s cílem nabízet zákazníkům zboží každodenní potřeby v nejlepší kvalitě.

  • Nárožní 1359/11
  • Praha 5 - Stodůlky
  • 158 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Prodejny Lidl po celé ČR

Na český trh vstoupila společnost Lidl v roce 2003 a od té doby otevřela více než 260 prodejen, které jsou zásobeny čtyřmi logistickými centry v ČR. Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické příjemným a čistým prostředím, svou vysokou funkčností a účelovostí. Jasné a přehledné uspořádání jednotlivých uliček v obchodě poskytuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci.

Nepromeškejte naše slevové akce Lidl

Kromě značkových výrobků nabízí prodejny Lidl také mléčné a chlazené výrobky, uzeniny, ryby a drůbeží maso pod vlastní značkou Dulano či Linessa. Denně nechybí pestrá nabídka pečiva, čerstvého ovoce a zeleniny. Společnost Lidl pravidelně připravuje speciální tematické týdny a slevové akce Lidl. V rámci těchto akcí nabízíme sortiment potravin, domácích a kancelářských potřeb, sportovního vybavení i nářadí pro kutily. Již čtyřikrát se Lidl stal absolutním vítězem soutěže GE Money Bank Obchodník roku.

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo