F & B COMPANY s.r.o. (Olomouc - Nová Ulice)

Komplexní péče pro Vás vozový park.

Předmětem našeho podnikání je výroba, instalace a opravy elektronických a telekomunikačních zařízení a také poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 585 496 211
fax:
+420 585 221 376
e-mail:
info@fbcom.cz
web:
www.fbcom.cz
  • Čajkovského 1262/18
  • Olomouc - Nová Ulice
  • 779 00
  • GPS: 49°34'36.296"N, 17°13'57.698"E
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zpočátku se firma specializovala hlavně na elektronické vozidlové zabezpečovací systémy a necelý rok po svém vzniku se jí podařilo získat výhradní zastoupení pro ČR známého italského výrobce COBRA AT dodávajícího na trh špičkové autoalarmy.

Po několikaletém úspěšném působení firmy na českém trhu přišel další důležitý krok, který výrazně pomohl k rozvoji firmy. Bylo to rozhodnutí zahájit vývoj a výrobu vlastního produktu – GSM komunikačního modulu s obchodním názvem PATRIOT. V prvním vývojovém stupni byl tento modul určen pouze pro předávání poplachových a doplňkových informací prostřednictvím sítě GSM. Úspěch, který tento produkt na trhu zaznamenal a hlavně ohlasy zákazníků, přiměly firmu F&B COMPANY s.r.o. k rozšíření stávajícího systému o modul GPS, umožňující přesnou lokalizaci a zaznamenávání trasy vozidel.

Zatím posledním produktem, se kterým firma spojila své jméno, je celoevropský satelitní systém pro vyhledávání odcizených vozidel Connex, který nabízí od roku 2003, a který získává díky své jednoduchosti, příznivé ceně a unikátní funkčnosti na stálé větší oblíbenosti.

Významným mezníkem v historii firmy bylo v roce 2006 vybudování nového, vlastního sídla firmy. Integrací administrativní části, moderního obchodního a servisního centra bylo vybudováno zázemí, které reprezentuje odpovídajícím způsobem firmu a vede k dalšímu zkvalitnění nabízených služeb.

Firma F&B COMPANY s.r.o. je také držitelem certifikátu kvality ISO 9001. Zavedený systém řízení jakosti ISO 9001 dává najevo závazek vůči jakosti nabízených produktů a spokojenosti zákazníků.

Kvalitou odborného personálu, technického vybavení a především zkušenostmi garantujeme poskytování profesionálního poprodejního servisu a poradenství.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo