D.I. SEVEN, a.s. (Praha 5 - Smíchov)

Profesionální bezpečnostní a úklidové služby po celé ČR.

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN nabízí bezpečnostní služby v oblasti fyzické ostrahy objektů, zabezpečení objektů, EZS, EPS, napojení na pult centralizované ochrany (PCO), ochrany osob a majetku, Videofied, pořadatelské služby a zabezpečení akcí. Poskytujeme také úklidové služby a práce po celé ČR.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Randova 3205/2
  • Praha 5 - Smíchov
  • 150 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Bezpečnostní agentura D.I. SEVEN, a.s.. zajišťuje širokou škálu bezpečnostních, úklidových a facility služeb.

Bezpečnost především

Společnost poskytuje plné zabezpečení objektů a akcí formou fyzické ostrahy osob a majetku nebo formou dálkové ostrahy, která zabezpečení objektu monitoruje přes pult centrální ochrany (PCO) a vlastní multimediální dohledové centrum.

Bezpečnostní agentura D.I. SEVEN, a.s. zabezpečuje jak soukromé objekty (rodinné a rekreační domy), tak administrativní budovy, komerční a kulturní centra, sportovní hřiště a haly, logistické sklady a areály, výrobní haly a jiné průmyslové objekty. Služby bezpečnostní agentury jsou využívány také pro zabezpečení akcí, tedy zajištění ochrany osob a majetku na akcích menšího či většího rozsahu a různého charakteru.

Čistota a pořádek = základ úspěchu

Agentura zajišťuje u zmiňovaných objektů ve všech regionech ČR také profesionální úklid kanceláří, velkoplošný strojový úklid, sezónní venkovní úklid, údržbu zeleně a řadu speciálních úklidových služeb, jako např. čištění koberců, mytí oken a čištění fasády pomocí vysokozdvižné techniky.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo