KERAMTECH s.r.o. (Žacléř)

Firma KERAMTECH s. r. o. Žacléř se řadí k předním výrobcům technické a slévárenské keramiky s nepřerušenou tradicí výroby od roku 1878. Současný výrobní program firmy tvoří slévárenská a topná keramika a technický porcelán.

Nosným sortimentem jsou keramické lisované filtry pro filtraci šedé a tvárné litiny, stále větší objem výroby dosahují filtry pro uhlíkové a nerezové ocele. Pro filtraci slitin hliníku máme speciálně vyvinutý filtr s obchodním názvem Pyral ® 15. Další kategorií výrobků pro slévárny jsou keramická licí sítka, která se ve firmě vyrábí přes 50 let a stále mají své nezastupitelné místo v licí soustavě. Měřicí sondy používané ve slévárnách a hutích se bez našich keramických hlavic neobejdou.

Tradičním a stále důležitým produktem je široká skupina výrobků z technického porcelánu. K nosným patří tělesa objímek E14, E27 a E33, pojistkové spodky (vestavné i na DIN lištu), opět v provedení E14, E27 a E33, stěnová a stropní keramická svítidla s krytím IP20 určená hlavně do nebytových prostor. V sortimentu technického porcelánu pak můžeme najít i mnoho dalších speciálních dílů, jako odporová sedla, tělesa svorkovnic, nulové můstky. Do sortimentu porcelánových výrobků patří i textilní vodiče a průchodky, nábytkové úchytky a mnoho dalších izolačních dílů.

Tyto dvě hlavní skupiny výrobků úspěšně doplňují keramické díly pro topné elementy. Nejžádanějším výrobkem jsou keramické nosiče topných spirál (tzv. bojlerové válečky), deskové nosiče a pyrostatové trubky.

Speciální nabídka
Kontaktujte nás ještě dnes

Je toto moje firma?
  • Horská 139
  • Žacléř
  • Královéhradecký kraj
  • 542 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Produkty: slévárenské filtry, nosiče topných spirál, keramické trubky, porcelánové izolační díly, pojistkové spodky, svítidla, elektroporeclánové výrobky, textilní keramické vodiče

Služby: výroba

Napište nám

Povinná pole

Sekce a Štítky

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo