KERAMTECH s.r.o. (Žacléř)

Firma KERAMTECH s. r. o. Žacléř se řadí k předním výrobcům technické a slévárenské keramiky s nepřerušenou tradicí výroby od roku 1878. Současný výrobní program firmy tvoří slévárenská a topná keramika a technický porcelán.

Nosným sortimentem jsou keramické lisované filtry pro filtraci šedé a tvárné litiny, stále větší objem výroby dosahují filtry pro uhlíkové a nerezové ocele. Pro filtraci slitin hliníku máme speciálně vyvinutý filtr s obchodním názvem Pyral ® 15.

Další kategorií výrobků pro slévárny jsou keramická licí sítka, která se ve firmě vyrábí přes 50 let a stále mají své nezastupitelné místo v licí soustavě. Měřicí sondy používané ve slévárnách a hutích se bez našich keramických hlavic neobejdou.

Tradičním a stále důležitým produktem je široká skupina výrobků z technického porcelánu. K nosným patří tělesa objímek E14, E27 a E33, pojistkové spodky (vestavné i na DIN lištu), opět v provedení E14, E27 a E33, stěnová a stropní keramická svítidla s krytím IP20 určená hlavně do nebytových prostor.

V sortimentu technického porcelánu pak můžeme najít i mnoho dalších speciálních dílů, jako odporová sedla, tělesa svorkovnic, nulové můstky. Do sortimentu porcelánových výrobků patří i textilní vodiče a průchodky, nábytkové úchytky a mnoho dalších izolačních dílů.

Tyto dvě hlavní skupiny výrobků úspěšně doplňují keramické díly pro topné elementy. Nejžádanějším výrobkem jsou keramické nosiče topných spirál (tzv. bojlerové válečky), deskové nosiče a pyrostatové trubky.

Je toto moje firma?
  • Horská 139
  • Žacléř
  • Královéhradecký kraj
  • 542 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Faktura

Více informací

Produkty: Slévárenská keramika:, Slévárenské filtry (litina, ocel, hliník, barevné kovy), Topná keramika:, Nosiče topných spirál, Keramické trubky, Technická keramika:, Porcelánové izolační díly, Pojistkové spodky, Svítidla, Elektroporeclánové výrobky, Textilní keramické vodiče, Laboratorní keramika, Užitková keramika:, Nábytkové úchyty, Zlatnická cihla

Služby: Výroba a prodej

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo