WELEDA, spol. s r.o. - Přírodní a BIO kosmetika a dietetika

Weleda - v souladu s člověkem a přírodou

100% certifikovaná přírodní a BIO kosmetika, přírodní léčiva a dietetika s tradicí již od roku 1921. Náš cíl je udržovat, posilovat a obnovovat lidské zdraví. Kosmetické produkty Weleda neobsahují žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

tel:
+420 257 315 888
fax:
+420 257 315 889
e-mail:
office@weleda.cz
web:
www.weleda.cz
e-shop:
www.weleda.cz/shop
facebook:
facebook.com/czWeleda
twitter:
twitter.com/WeledaCZ
  • Lidická 336/28
  • Praha 5 - Smíchov
  • 150 00
  • sídlo firmy
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Čistá přírodní a BIO kosmetika

Weleda, dnes největší výrobce přírodní a BIO kosmetiky, dietetik a léčiv, vznikla v roce 1921 ve Švýcarsku jako farmaceutická laboratoř. Kosmetické přípravky Weleda jsou vyrobeny jen z nejčistších dostupných přírodních surovin, zcela bez umělých konzervačních látek a jsou držitelem mezinárodního certifikátu přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE. Koupit je můžete na e-shopu, v lékárnách, dm drogeriích, v síti Klubových prodejen Weleda nebo ve firemní prodejně WELEDA BEAUTY & STORE v Praze.

S filosofií společnosti Weleda souvisí také dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. Více než 80 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Společnost Weleda, specialista na na přírodní kosmetiku

Weleda je švýcarská farmaceutická firma vyrábějící přírodní léčiva a kosmetiku. Dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv antroposofické medicíny a čisté přírodní kosmetiky. Dceřiné společnosti a obchodní zastoupení nalezneme ve více než 50 zemích světa.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo