ELEKTROLICHT CZ – Osvětlení interiéru i exteriéru Brno

Rozjasněte všechna zákoutí s naším osvětlovacím studiem

Již od roku 1991 působíme v oboru osvětlení. Kromě poradenství zpracováváme světelně-technické studie. Provozujeme velkoobchod a maloobchod s designovými svítidly a zajišťujeme komplexní řešení osvětlení interiéru i exteriéru budov.

  • Masná 27/9
  • Brno - Trnitá
  • 602 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Osvětlení interiéru i exteriéru od projektu po realizaci

Sháníte firmu, která vám nejen zajistí osvětlení interiéru restaurace, kanceláří i výrobních hal, ale také vám poradí s výběrem nejvhodnějších osvětlovacích systémů a připraví návrhy a projekty? Obraťte se na naše osvětlovací studio s bohatými zkušenostmi a s mnoha spokojenými zákazníky.

Specializujeme se na plošné osvětlení interiérů a exteriérů, osvětlení bytů a domů, osvětlení komerčních a průmyslových objektů, nouzové osvětlení, venkovní architektonické osvětlení historických objektů nebo osvětlení sportovních areálů.

Poskytujeme odborné poradenství a připravíme pro vás světelné řešení na míru. Samozřejmostí je profesionální instalace osvětlení a záruční i pozáruční servis. Pro naši práci si vybíráme spolehlivé partnery z řad dodavatelů a spolupracujeme jen s těmi nejvýznamnějšími výrobci svítidel na světovém trhu.

Velký výběr designových svítidel

Kromě realizace osvětlení vnitřních a venkovních prostor prodáváme designová svítidla od předních zahraničních výrobců. Spolupracujeme mj. s rakouským výrobcem architektonických osvětlení XAL či německou firmou NORKA zaměřující se na průmyslová svítidla. Tyto společnosti investují do vlastního vývoje a testování světel, díky čemuž je zaručena kvalita a estetické vlastnosti produktů.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo