ELEKTROLICHT CZ – Osvětlení interiéru i exteriéru Brno

Rozjasněte všechna zákoutí s naším osvětlovacím studiem

Již od roku 1991 působíme v oboru osvětlení. Kromě poradenství zpracováváme světelně-technické studie. Provozujeme velkoobchod a maloobchod se svítidly a zajišťujeme komplexní řešení osvětlení interiéru i exteriéru budov.

  • Masná 27/9
  • Brno - Trnitá
  • 602 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Osvětlení interiéru i exteriéru od projektu po realizaci

Sháníte firmu, která vám nejen zajistí osvětlení interiéru restaurace, kanceláří i výrobních hal ale také vám poradí s výběrem nejvhodnějších osvětlovacích systémů a připraví návrhy a projekty? Obraťte se na naše osvětlovací studio s bohatými zkušenostmi a s mnoha spokojenými zákazníky.

Specializujeme se na plošné osvětlení interiérů a exteriérů, osvětlení bytů a domů, osvětlení komerčních a průmyslových objektů, nouzové osvětlení, venkovní architektonické osvětlení historických objektů nebo osvětlení sportovních areálů.

Poskytujeme odborné poradenství a připravíme pro vás světelné řešení na míru. Samozřejmostí je profesionální instalace osvětlení a záruční i pozáruční servis. Pro naši práci si vybíráme spolehlivé partnery z řad dodavatelů a spolupracujeme jen s těmi nejvýznamnějšími výrobci svítidel na světovém trhu.

Novinky

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo