SEMIRAMIS, spol.s r.o. (Brno - Královo Pole)

Realizace a rekonstrukce zahrad a parků, údržba zeleně, výsadba stromů, travnaté koberce a střešní zahrady. Dále zavlažovací systémy - návrh, dodávka a montáž.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Košinova 1792/9
  • Brno - Královo Pole
  • 612 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Specialitou naší firmy jsou střešní zahrady. Zákazníkům, kteří se rozhodli založit střešní zahradu, zajistíme statické posouzení únosnosti střešní konstrukce, navržení a dodávku vhodné hydroizolace a dodávku veškerých nezbytných vegetačních vrstev včetně vhodných rostlin a montáže zavlažovacího systému.

Samostatnou kapitolou činnosti firmy je výzdoba interiérů rostlinami. Firma má za sebou mnoho zdařilých realizací jak z živých rostlin, tak i s umělými květinami, popř. sušenými aranžmá. Samozřejmostí je dodávka vhodné keramiky.

Od roku 2010 jsme výhradním partnerem španělské firmy Dreipark pro ČR. Dovážíme a na klíč instalujeme venkovní posilovací stroje včetně případných zahradních úprav.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo