CENTR PCO

Kamerové systémy jako cesta pro zajištění bezpečnosti

Naše společnost nabízí komplexní služby spojené se zajištěním ochrany domů, firem a vozidel. Bezpečnost objektů spravujeme prostřednictvím Pultu Centralizované Ochrany (PCO). Z technického hlediska obstarávají vaši ochranu alarmy a kamerové systémy z nejmodernějších technologií.

tel:
+420 326 732 372
fax:
+420 326 732 372
e-mail:
pco@centrpco.cz
web:
www.centrpco.cz
  • Šmilovského 219
  • Mladá Boleslav - Mladá Boleslav II
  • 293 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Alarmy a kamerové systémy v kombinaci s PCO

Safety first! Tímto heslem je třeba se v našich životech řídit. I když se má skutečnost jinak, bezpečnost není možné podceňovat. Ochrana našeho zdraví a majetku musí být na prvním místě. V případě, že nechcete přijít o vaše vozidlo, vybavení domu nebo firmy, obraťte se na nás. Zajišťování bezpečnosti se věnujeme přes 20 let.

Nabízíme veškerý servis s ochranou spojený. Alarmy, požární a kamerové systémy vyrobené z nejmodernějších technologií se postarají o bezpečí vás či vašeho majetku čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. GSM alarm, pohybová čidla i kamerové systémy (elektronické zabezpečovací systémy EZS) jsou napojeny na náš Pult Centralizované Ochrany (PCO) v Mladé Boleslavi Tento nonstop PCO, který poskytujeme po celé České republice, je řízen dispečerským stanovištěm pod vedením zkušených a profesionálních odborníků.

Pomáháme chránit váš majetek

K našim zákazníkům vyznáváme individuální přístup. Chcete-li tak před lidmi nebo požárem ochránit například rodinný dům, kancelář, čerpací stanici, restauraci, galerii nebo školu, realizujeme kamerové či požární systémy vždy s puncem variabilního charakteru.

Doplňkem našich služeb je pak celorepubliková distribuce produktů sortimentu ELDES s minialarmem EPIR 3 a půjčovna alarmů.

CENTR PCO, s.r.o. - projekce, montáž, revize a servis

Nabízíme elektronické zabezpečovací zařízení (EZS), elektronické požární signalizace (EPS), kamerové systémy, nonstop služby PCO - pult centrální ochrany s výjezdy zásahových vozidel po celé ČR. Služby sledování a střežení vozidel. Servis zabezpečení. Montáž alarmů (alarm pro dům, byt, chatu, garáž).

Montáž alarmů, servis a služby PCO provádíme nejlépe v Praze a širokém okruhu města Mladá Boleslav tj. Kosmonosy, Bakov nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, Bělá pod Bezdězem, Český Dub, Sobotka, Jičín, Benátky nad Jizerou, Milovice, Lysá nad Labem, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, ...

Servis, kontroly a revize – EPS, EZS, kamerových systémů a požární techniky. Non-stop pohotovostní služba technika pro zákazníky.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo