Jaromír Přikryl - Brány a vrata Letovice

Bohaté zkušenosti a kvalita

Zabýváme se zámečnickými pracemi především na zakázku. Specializujeme se na zámečnické práce a kovovýrobu, na přestavbu výrobních prostor a parkovací či vjezdovou problematiku. Velice rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného technického zařízení.

  • Pražská 970/76
  • Letovice
  • 679 61
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Brány, vrata a zámečnické výrobky dle vašich představ

Za dobu působení v oboru zámečnictví a kovovýroby máme bohaté zkušenost, které nám zajišťují mnoho spokojených zákazníků, a že jich od roku 1996 bylo. Naše výrobky jsou kvalitní a za rozumnou cenu.

Vše, co vyrábíme, je zhotoveno na základě zakázky. Díky tomu můžeme se přizpůsobit požadavkům našich zákazníků. Finální výrobky z naší dílny jsou kvalitní i díky modernímu technickému zpracování.

Co nabízíme

V portfoliu našich prací najdete všechny možné druhy a typy vrat a bran. Můžete vybírat z vjezdových bran křídlových, samostatně posuvných, teleskopických a posuvných po kolejnici. Stejné a další typy vyrábíme i u průmyslových vrat. Garážová vrata nabízíme skládací, sekční, výklopná, křídlová nebo rolovací. V neposlední řadě zhotovujeme i ploty a oplocení.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo