Jiří Resl - S K mont. s.r.o. (Česká Skalice - Zájezd)

vzduchotechnika a klimatizace

Vzduchotechnika - dodávka a montáž zařízení pro restaurace, penziony, hotely, kuchyně, výrobní haly, fitness-centra, bytové jednotky a sociální zařízení.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 604 773 810
fax:
+420 491 451 222
e-mail:
skmont-sro@skmont-sro.cz
web:
www.skmont-sro.cz
  • Zájezd 25
  • 552 03 Česká Skalice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Při kontaktu se zákazníkem je samozřejmostí slušné a vstřícné vystupování zaměstnanců, udržování čistoty a pořádku na pracovišti a dodržování bezpečnosti práce.

Díky bohatým zkušenostem jsme schopni pružně a rychle zareagovat na případně změny a požadavky investora. Dodržení termínů, ceny, kvality díla a spokojenosti zákazníka je pro naší firmu hlavní prioritou. Odstranění případných závad či záruční servis se snažíme zkrátit na co nejmenší dobu, s ohledem na dodací lhůty našich dodavatelů.

Vzduchotechnika

V oblasti vzduchotechniky je naše firma schopna zajistit kompletní dodávku a montáž zařízení, a to včetně projektové dokumentace a veškerých souvisejících dokumentů nutných pro současnou legislativu.

Klimatizace

V případě požadavku na realizaci dodávky klimatizace zajistíme toto ve spolupráci s našimi kolegy – firma MP KLIMA spol. s r.o. Hradec Králové.

Stavební zámečnictví

V tomto oboru naše firma zajišťuje případnou dodávku zámečnických konstrukcí a výrobků. Většinou se jedná o lehké stavební prvky (komínové lávky, fasádní žebříky, mříže, přístřešky apod.).

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo