Vétoquinol s.r.o. - distribuce veterinárních léčiv (Nymburk)

Vétoquinol s.r.o. v České republice je pobočkou jedné z největších nezávislých farmaceutických firem na světě Vétoquinol S.A. se sídlem ve Francii v Lure.

Firma se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčiv a patří mezi nejvýznamnější v tomto oboru na světě. Hlavní část portfolia našich výrobků tvoří přípravky pro malá zvířata a nutriční doplňky.

Kromě přípravků firmy Vétoquinol (léčiva, veterinární přípravky, doplňková krmiva řady Equistro atd.) pro ČR a SR, distribuuje Vétoquinol s.r.o. také veterinární léčiva a přípravky firem Richter-Pharma AG (Rakousko), Huvepharma NV (Belgie) a F.M. ITALIA (Itálie) pro ČR.

Po dobu své více než 70leté existence bylo jediným a hlavním cílem společnosti zajišťovat kvalitní služby v oblasti zdraví zvířat a služby veterinárním lékařům.

Pro více informací o nabízených produktech navštivte naše webové stránky www.vetoquinol.cz.

Pro ještě efektivnější a snazší péči o zvířata rozšiřujeme naše služby o inovativní produkty a servisy a zůstáváme věrni tomu, proč si nás zákazníci vybrali: pro áš závazek naslouchat, porozumět a naplnit jejich potřeby, po celém světě.

Je toto moje firma?
  • Zámečnická 411/3
  • Nymburk
  • Středočeský kraj
  • 288 02
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Produkty: Antiifektiva, Kardiologie - nefrologie, Bolest - zánět, Chování, Vétoquinol Care, Interní medicína, Antiparazitika, Ostatní veterinární produkty

Značky: Vétoquinol, Huvepharma NV, F.M. ITALIA, Richter-Pharma AG

Služby: Distribuce veterinárních léčiv, Distribuce veterinárních přípravků, Registrace léčiv, Marketing, Výzkum a inovace

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo