DOPPELMAYR lanové dráhy, spol. s r.o. (Brno - Slatina)

Dodáváme na český trh lanové dráhy pro lyžaře, turisty, pro městskou i materiálovou dopravu včetně servisu a náhradních dílů. Dále zprostředkuje dodávku švýcarských ocelových lan pro lanovky a vleky všech typů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Drážní 253/7
  • Brno - Slatina
  • 627 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

DOPPELMAYR lanové dráhy je součástí mezinárodního holdingu Doppelmayr / Garaventa a dceřinou společností, jejímž jediným majitelem je Doppelmayr Seilbahnen GmbH Wolfurt, Rakousko.

Byla založena v roce 1991. Za více jak 20 let své existence realizovala již šest desítek lanových drah a lyžařských vleků na území České republiky.

Oba vedoucí a tradiční výrobci lanových dopravních zařízení Doppelmayr a Garaventa se v roce 2002 spojili do koncernu Doppelmayr / Garaventa.

V kmenových závodech v rakouském Wolfurtu a švýcarském Goldau se projektuje a konstruuje to, co si získalo světové jméno jako technologie Doppelmayr resp. technologie Garaventa. Doppelmayr–Wolfurt je tím zdaleka nejkompetentnějším pro oběžné systémy, jako kabinové a sedačkové lanové dráhy a lyžařské vleky, Garaventa-Goldau pak pro kyvadlové a pozemní lanové dráhy.

Doppelmayr / Garaventa jsou již více než 100 let pojmem pro technickou spolehlivost a inovaci. Firmy Doppelmayr a Garaventa určující měrou ovlivnily další razantní vývoj v technice lanových zařízení na přelomu století.

Značky Doppelmayr a Garaventa znamenají dnes nejvyšší kvalitu, nekompromisní spolehlivost, největší přesnost a perspektivní inovaci v oboru lanové dopravy.

Výrobní, prodejní a servisní pobočky koncernu lze najít ve 34 zemích.

Pro zákazníky z více než 87 států světa bylo do dnešního dne realizováno na 14 300 lanových dopravních systémů.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo