Techair - Prodej a servis kompresorů Česká Třebová

Objevte kompresory Orlík, Atmos a Fiac za nejnižší ceny!

Dodáváme pístové, šroubové kompresory ORLÍK, ATMOS, FIAC, vzduchové a bezolejové kompresory. Nabízíme filtry, separátory, odpouštěče kondenzátu, separátory oleje, tlakové nádoby, pneumatické nářadí. Kromě provozu e-shopu provádíme montáž rozvodů vzduchu,opravy a servis kompresorů.

tel:
+420 732 131 954
fax:
+420 226 013 649
e-mail:
techair@techair.cz
ICQ:
438853673
skype:
techair.cz
web:
www.techair.cz
facebook:
www.facebook.com/Techair
  • Ústecká 694
  • Česká Třebová - Parník
  • 560 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Prodej a servis kompresorů za krásné ceny

Zajišťujeme prodej a servis pro pístové a šroubové kompresory ORLÍK, ATMOS a FIAC. Součástí nabídky jsou olejem mazané i bezolejové kompresory. Záruční i pozáruční servis kompresorů je samozřejmostí.

Pestrá nabídka pístových a šroubových kompresorů ORLÍK, ATMOS, FIAC a další sortiment

Kromě kompresorů ORLÍK, ATMOS a FIAC nabízíme kompletní sortiment produktů z oblasti stlačeného vzduchu, jako jsou filtr, odlučovač, separátor, odpouštěče kondenzátu, separátory oleje, tlakové nádoby. Zajistíme montáž rozvodů vzduchu a generální opravy kompresorů JSK.

Dodáváme pneumatické nářadí, pneumatické utahováky, šroubováky, odjehlovače, vrtačky, brusky, úhlové brusky, excentrické brusky, vibrační brusky, hoblíky, sponkovačky, hřebíkovačky, kleště, nůžky, ofukovací a stříkací pistole.

AKCE

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo