LOMAX & Co – Garážová vrata, žaluzie a rolety Břeclav

Největší výrobce garážových vrat

Firma LOMAX vznikla v roce 1992 a dnes je největším výrobcem garážových vrat a předokenních rolet v ČR. Od svého vzniku je hlavním cílem naší firmy dodávat zákazníkovi kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě v krátkých časových intervalech dodáváme a montuje veškeré výrobky na míru.

  • Bořetice 417
  • 691 08 Bořetice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Dveře a garážová vrata Lomax

Garážová vrata jsou výrazným estetickým prvkem každého domu. Vyrobíme vám garážová vrata přesně na míru, podle vašich stavebních možností, rozměrových dispozic a vašeho vkusu.

Nabízíme rolovací vrata, sekční garážová vrata, posuvná vrata i vrata průmyslová, splňující vysoké nároky na kvalitu, design a bezpečnost. Jejich kvalitní konstrukce i povrchová úprava zajišťuje vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost. Široká nabídka dekorů umožňuje garážová vrata přizpůsobit individuálním požadavkům. Dáváme na výběr z řady prolisů, nerezových doplňků, více než 2500 barev i imitací dřeva, které lze libovolně kombinovat. Díky vlastní výrobě máme vždy dostupné náhradní díly.

Zvažujete-li koupi vchodových dveří, hliníkové dveře jsou ideálním řešením pro všechny typy staveb. Vyznačují se dlouhou životností a vysokou pevností. Hliníkové dveře lze dodat v mnoha provedeních a designech, proto se snadno přizpůsobí i vašemu domu.

Rolety a žaluzie

Vyberte si z naší nabídky předokenních rolet. S novými roletami se viditelně změní váš život, silným pocitem bezpečí počínaje a nízkými náklady za energie konče. Svým jednoduchým designem se snadno začlení do architektury každé budovy. Venkovní žaluzie jsou dalším velice efektivním prvkem venkovní stínící techniky. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení a zároveň pomáhají zajišťovat příjemné klima v interiéru. Zachycují přímé sluneční záření a ochrání tak zařízení vašeho domu. Dodáme vám žaluzie na míru. Doplníme je komfortními pohony s dálkovým ovládáním, čidly reagujícími na slunce a vítr, se kterými dosáhnete maximálního komfortu užívání.

Otevírací doba

  • Po 7:0017:00
  • Út 7:0017:00
  • St 7:0017:00
  • Čt 7:0017:00
  • 7:0017:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo