ECOLAB Znojmo, spol. s r.o. - Hnojiva Znojmo

Ekologické produkty s tradicí

Specializujeme se na výrobu pomalu rozpustných hnojiv SRF (tzv. Slow Release Fertilizer), určených pro ekologické programy v ovocnářství lesnictví a sadovnictví. Naše hnojiva, vyráběná v tabletové a práškové formě, využívají lesní a ovocnářské organizace po celém světě.

tel:
+420 515 226 254
fax:
+420 515 221 702
e-mail:
info@silvamix.com
web:
www.silvamix.com
googleplus:
plus.google.com/Ecolab
  • Václavské náměstí 10/1
  • Znojmo
  • 669 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
Stejskal
18.4.2017
*
*
*
*
*

DOPORUČUJI

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Hnojiva do celého světa

Společnost ECOLAB ZNOJMO, spol. s.r.o. byla založena v roce 1993 a v současné době jsme významným evropským výrobcem speciálních pomalu rozpustných hnojiv s vysokým obsahem živin. Již přes 15 let produkujeme hnojiva v práškové a tabletové formě. Vyrábíme 10 formulací hnojiv pod obchodními názvy SILVAMIX® , SILVAFORM® a SILVAGEN®. Ročně vyprodukujeme kolem 600 tun SRF hnojiv.  

Tato hnojiva uvolňují do půdy účinné látky a živiny až 2 roky - v závislosti na klimatických podmínkách Pomalé rozpouštění hnojiva SILVAMIX® je způsobeno obsahem fosforečnanů draselno-hořečnatých a močovino-formaldehydového kondenzátu (ureaformu).

Našimi obchodními partnery jsou kromě Evropských zemí také např. Vietnam,Izrael, Bangladéš, Nový Zéland nebo Spojené Arabské emiráty.

Jsme schopni připravit i hnojiva přímo podle specifických požadavků zákazníků. Nabízíme také trávníkové hnojivo pro ozeleňování rekultivovaných ploch a zakládání městské zeleně.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo