Jiří Rozsíval, autobusová a mikrobusová doprava (Brno - Černovice)

Společnost ROZSÍVAL vznikla roku 1993. Za dobu naši existence jsme po České republice i Evropě přepravili desetitisíce pasažérů. K našim zákazníkům patří cestovní kanceláře, úřady, nadnárodní i tuzemské společnosti, školy a v neposlední řadě i soukromé osoby.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 541 228 469
fax:
+420 541 228 469
e-mail:
autobusy@rozsival.cz
web:
www.rozsival.cz
  • U Svitavy 8/3
  • Brno - Černovice
  • 618 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jiří Rozsíval, autobusová a mikrobusová doprava Vozový park

Naše autobusy jsou udržovány v perfektním technickém stavu a splňují náročné emisní limity, čímž šetříme životní prostředí a umožňujeme levněji cestovat do zemí, kde jsou tyto normy nutnou podmínkou pro vjezd autobusů do některých měst bez dodatečných citelných poplatků (např. Německo, Anglie). O Vaše pohodlí a bezpečnost se stará proškolený tým profesionálních řidičů a mechaniků s dlouholetou praxí. Pro všechny případy ale máme jako jedni z mála autobusových dopravců úrazově pojištěné klienty.

V našem vozovém parku se nacházejí autobusy se standardní i nadstandardní výbavou, jako jsou LCD televize s DVD přehrávačem, toalety, lednice nebo kuchyňka. Každý autobus je zároveň vybaven klimatizací, tónovanými skly, navigací a ke všem autobusům je možné připojit přívěs.


VOZOVÝ PARK

POPTÁVKA, OBJEDNÁVKA

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo