Medicentrum Beroun - Poliklinika s ambulantní péčí

Vše pod jednou střechou

Soukromá poliklinika, která nabízí ambulantní zdravotnické služby pod jednou střechou. Naši odborní lékaři preferují klientský přístup a zajistí péči ve všech specializovaných oborech. Jsme smluvní partner všech zdravotních pojišťoven.

tel:
+420 311 746 111
fax:
+420 311 746 155
e-mail:
medicentrum@medicentrum.cz
web:
www.medicentrum.cz
  • Politických vězňů 40
  • Beroun - Beroun-Město
  • 266 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Špičkový personál a nadstandardní péče

Nabízíme svým klientům péči u nejkvalifikovanějších odborníků s praxí nejen na předních českých klinikách i v zahraničí. Kromě řady ambulantních služeb poskytujeme i pomoc při zajištění hospitalizace či odborné specializované konzultace na vysoké úrovni.

Vzájemné propojení obvodních lékařů, ambulantních specialistů a propojení našeho komplementu nabízí klientům nejkvalitnější služby bez časových ztrát v moderním prostředí. K rychlé komunikaci mezi lékaři využíváme moderního integrovaného lékařského softwaru, intranetu, on line RTG nálezy a výsledky z laboratoře. Přímou návaznost na provedenou diagnostiku má i naše moderní rehabilitační centrum.

V rámci specializované péče je pro klienty, společnosti, firmy a jiné subjekty poskytována Firemní zdravotní péče ( péče o management a závodní preventivní péče) . Další služby jsou v našich nadstandardních preventivních i relaxačních programech.

POLIKLINIKA BEROUN   LÉKAŘSKÝ DŮM KRÁLŮV DVŮR   DERMATOVENEROLOGIE   LYMFOCENTRUM

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo