Léčebné lázně Bohdaneč a.s. (Lázně Bohdaneč)

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Léčebné lázně Bohdaneč jsou vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí. Vynikající specialisté, tradice lázeňství, okolní příroda a široká nabídka kulturních programů jistě přispěje nejen ke zlepšení zdraví, ale také k relaxaci a odpočinku.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Masarykovo nám. 6
  • Lázně Bohdaneč
  • 533 41
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
antonin_sebek
30.3.2015
*
*
*
*
*

Ubytování odpovídalo stáří pavilonu Gočár. Nejsem náročný na ubytování, ale bylo pro mne vyhovující. Stravování bylo vynikající, obsluhující personál jídelny D byl vynikající jak p...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Léčebné lázně Bohdaneč slouží k léčbě pohybového aparátu s orientací na zánětlivá revmatologická onemocnění, artrózu, vertebrogenní syndromy, Bechtěrevovu nemoc. Zajišťují léčbu dlouhodobých potíží, předoperačních i pooperačních stavů a poúrazovou rehabilitaci. Velmi dobrého jména dosáhly v oblasti rehabilitace totálních endoprotéz.

Jsou vyhledávaným místem nejen k  léčbě, ale také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. K tomu jsou také přizpůsobeny produktové balíčky a široká škála nabízených služeb.

Příroda obdarovala Lázně Bohdaneč vlastními přírodními léčivými zdroji, a to rozsáhlými ložisky slatiny nacházejícími se v nedalekém okolí a přírodní minerální vodou.

Léčebné lázně Bohdaneč a.s. leží v nádherném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic. Krásu malebné rovinaté krajiny dotváří jehličnaté a listnaté lesy, háje a středověké pozůstatky rozsáhlé rybniční soustavy. Lázeňské domy obklopené spoustou zeleně, kryté kolonády, vlídné prostředí a čistý vzduch přispívají k nezapomenutelnému zážitku každého návštěvníka lázní.

Lázeňský komplex je zasazen do rozlehlého parku, který vyniká skvostnou zahradní úpravou. V parku roste přibližně sto druhů dřevin, jejichž stáří se pohybuje kolem osmdesáti let. Ubytování je nabízeno v několika pavilonech různých kategorií.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo