České květiny - online květinářství

Vyjádřete své city květinou

Doručování květin a drobných dárků až do domu či kanceláře v Praze, Brně, Ostravě a kamkoli jinam po České a Slovenské republice.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 774 691 099
fax:
+420 354 691 449
e-mail:
info@ceske-kvetiny.cz
ICQ:
216703774
web:
www.ceske-kvetiny.cz
facebook:
ceskekvetiny.cz
 • Příčná 432
 • Lázně Kynžvart
 • 354 91
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

 • MasterCard
 • Visa

Více informací

Donáška květin a dárků

Rozvoz kytic a dárků zajišťujeme po celé ČR a SR v objednaném čase od pondělí do pátku, o víkendu i ve svátek. Zákazníkům nabízíme nadstandardní služby v podobě expresního doručení, věrnostních slev, připomínkové služby nebo nabídky vzorových přání. Pokud vám naše standardní nabídka nebude stačit, můžete si navázat vlastní kytici. Nakupovat a platit můžete ve 4 měnách.

Proč pro doručení zvolit právě naši firmu

Jsme 100% rodinná firma, svou práci děláme s nasazením, každá zakázka je pro nás jedinečná.

Nebojíme se nabízet konkrétní zboží. U nás přesně víte, co nakupujete. Složení kytic garantujeme.

Nebojíme se zveřejňovat názory svých zákazníků. Jsme ověřený obchod, zákazníci se k nám rádi vracejí.

Jsme operativní, expresní objednávky jsou pro nás výzvou. Květiny doručíme do 3 hodin od zadání objednávky, ale běžně doručujeme i do hodiny.

Máme levné a jednotné dopravné pro celou republiku. V pracovní dny vás bude dopravné stát maximálně 120 Kč. S cenou objednávky se dopravné postupně snižuje až na 0.

Sestavte si vlastní kytici

Pokud nabídka květinových vazeb neodpovídá vašim představám, buďte kreativní a sestavte si vlastní kytici na přání. U našich zákazníků je nejvíce oblíbená služba "Sestavit vlastní kytici růží", kde si můžete zvolit počet i barvu růží, typ vazby i přidat zeleň dle vlastního uvážení. Výhodou je, že cena za 1 kus růže se přizpůsobuje celkovému počtu růží v kytici, cena již od 69 Kč/kus. Další možností je sestavit si kytici z různých druhů květin nebo pouze zadat cenu a částečně nechat sestavení kytice na nás.

Smuteční kytice

Nestíháte se zúčastnit pohřbu, ale přesto chcete pozůstalým projevit soustrast? Objednejte si smuteční kytici či věnec přes naše online květinářství a my vše zařídíme za Vás. Květiny s kondolencí doručíme na pohřeb, pozůstalým domů či přímo na hřbitov. Zhotovení písma na smuteční stuhu, kondolenční přání i případný poplatek smuteční síni je již součástí ceny.

Netradiční dárková kytice pro muže

Klobásová kytice, cigaretová kytice, kytice s lahví alkoholu, zeleninová kytice, či kytice z bankovek, to je netradiční i vkusný dárek pro muže k narozeninám či jiné příležitosti. Ale i muže lze obdarovat kyticí pouze z květin. Měli byste ovšem vybírat z květů, které se k tomuto účelu hodí. Pro muže jsou vhodné především kytice extravagantní nebo z exotických druhů květin jako je strelície, anturie, protea nebo amarylis. Z běžných druhů květin lze doporučit slunečnice, chryzantémy nebo různé kombinace gerber.

Doručení květin o svátcích a významných dnech

Vaši dárkovou kytici doručíme o svátcích i významných dnech, jako jsou např. Den matek, svátek svatého Valentýna, Den otců, MDŽ - Mezinárodní den žen. Velmi oblíbenou službou je doručení na Štědrý den, kdy můžete popřát krásné svátky i šťastný Nový rok svým nejbližším, rodině a přátelům.

Jak pečovat o květiny

Obdrželi jste dárkové řezané květiny a nevíte jak o ně pečovat, aby vám déle vydrželi? Navštivte naše stránky, kde vám s péčí o květiny poradíme.

Otevírací doba

 • Po 8:0020:00
 • Út 8:0020:00
 • St 8:0020:00
 • Čt 8:0020:00
 • 8:0020:00
 • So 8:0020:00
 • Ne 8:0020:00
 • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo