Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo

Gymnázia

Gymnázia

Gymnázium Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, p.o. (Jablonec nad Nisou)

102,81 km
*
*
*
*
*
1 hodnocení

Všeobecné čtyřleté a osmileté gymnázium v Jablonci nad Nisou.

Gymnázium Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, p.o. (Jablonec nad Nisou) Jablonec nad Nisou, U Balvanu 764
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Frenštát pod Radhoštěm, p.o. (Frenštát pod Radhoštěm) Frenštát pod Radhoštěm, Křižíkova 1258

Gymnázium Brno, Vídeňská (Brno - Štýřice)

107,60 km
*
*
*
*
*
1 hodnocení

Všeobecné čtyřleté a osmileté gymnázium a čtyřleté a šestileté ...

Gymnázium Brno, Vídeňská (Brno - Štýřice) Brno, Vídeňská 55
 • Pondělí 9:00 – 15:00
 • Středa 9:00 – 16:00
Mendelovo gymnázium Opava, p.o. (Opava - Město) Opava, Komenského 397
Gymnázium Olomouc - Hejčín, Tomkova (Olomouc - Hejčín) Olomouc, Tomkova 314
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové školy (Hodonín) Hodonín, Legionářů 813
 • Pondělí 7:30 – 15:00
 • Úterý 7:30 – 15:00
 • Středa 7:30 – 15:00
 • Čtvrtek 7:30 – 15:00
 • Pátek 7:30 – 15:00
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy (Svitavy - Předměstí) Svitavy, Sokolovská 1638
Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183 (Milevsko) Milevsko, Masarykova 183
 • Pondělí 6:00 – 12:00
 • Úterý 6:00 – 12:00
 • Středa 6:00 – 12:00
 • Čtvrtek 6:00 – 12:00
 • Pátek 6:00 – 12:00
Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860 (Tábor) Tábor, náměstí Františka Křižíka 860

Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy (Plasy)

150,42 km

Původní Gymnázium a Střední odborná škola Plasy byly dne 1. 7. 2011 sloučeny do jednoho subjektu, který nese název Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy. Protože však obě části mají svoji historii a tradice, zachovala si každá součást svoji identitu i svůj specifický vzdělávací program. Přitom se podařilo maximálně využít potenciálu zaměstnanců a zjednodušit systém řízení. Pro počáteční vzdělávání nabízíme následující maturitní obory: 1. Gymnázium čtyřleté - pro absolventy 9. tříd 2. Gymnázium osmileté - pro absolventy 5. tříd 3. Agropodnikání 4. Obchodní akademie 5. Veterinářství Škola také nabízí možnost ubytování na internátu. Ve škole je jídelna, knihovna, třída s PC technikou na moderní úrovni - vše pod jednou střechou. 8leté a 4leté Gymnázium: Obory mají všeobecně vzdělávací charakter. Žáci mají dostatek příležitostí osvojit si klíčové kompetence, tzn. osvojit si některé důležité vědomosti, dovednosti, postoje a hodnoty a dokázat je využívat v osobním, občanském i profesním životě. Studium našeho gymnázia je zaměřeno na PC a cizí jazyky: angličtina, němčina, ruština, italština a latina. V maturitním ročníku volitelné bloky předmětů. PROFESE A KARIÉRA. Ve vzdělávání jsou uplatňovány postupy a metody podporující tvořivé myšlení, pohotovost a samostatnost žáků. Agropodnikání: Obor poskytuje všeobecné a základní odborné vzdělání univerzálního manažerského typu. To umožňuje široké zapojení ve všech typech podniků zemědělské prvovýroby, služeb, podnikatelské a obchodní činnosti, absolventi se mohou uplatnit i jako administrativní pracovníci či obsluha počítačů, ale také v institucích zabývajících se péčí o životní prostředí. Veterinářství: Poskytuje všeobecné a základní odborné vzdělání zaměřené na chov zvířat a péči o jejich zdravotní stav. Absolventi získají střední vzdělání s maturitní zkouškou. Mohou se uplatnit především jako laboranti, asistenti veterinárního lékaře, inseminační technici, odborní pracovníci vzoo, v útulcích pro opuštěná zvířata, v asanačních službách apod. Obchodní akademie: Studium na obchodní akademii zaměřeno na počítačovou grafiku a cestovní ruch. Poskytuje kvalitní všeobecné vzdělání včetně dvou cizích jazyků a odborné vzdělání nutné pro výkon obchodně-podnikatelských funkcí ve výrobních podnicích, v peněžnictví, tuzemském i zahraničním obchodě, v cestovním ruchu, ve státní i veřejné správě. V naší škole je možné se připravovat k mezinárodně uznávaným zkouškám KET, PET a FCE z anglického jazyka a také zde tyto zkoušky vykonat. Pro dospělé zájemce o celoživotní vzdělávání jsme připravili bohatou nabídku kurzů.

Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy (Plasy) Plasy, Školní 280

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce