TANTO s.r.o. - Ochranné nátěrové systémy Brno - Maloměřice

Protikorozní ochrana

Dodáváme na český trh ochranné nátěrové systémy určené k široké škále použití ve všech oblastech průmyslu. Poskytujeme korozní poradenství a návrhy a měření nátěrových systémů. Nabízíme také nátěry pro kontakt s pitnou vodou.

tel:
+420 545 235 110
fax:
+420 545 235 103
e-mail:
info@tanto.cz
web:
www.tanto.cz
  • Mateří 772/1b
  • Brno - Maloměřice
  • 614 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Natírání, které ochraňuje

Naše společnost je na českém trhu předním dodavatelem ochranných nátěrových systémů pro širokou škálu využití ve všech průmyslových oborech.

Produkty z naší nabídky jsou vysoce odolné v prostředí, kde jsou agresivní podmínky způsobené drsným průmyslovým a chemickým prostředím. Již od roku 1997 se zabýváme distribucí průmyslových barev Sigma Coatings a také návrhů celých nátěrových systémů a technologických postupů pro průmyslovou oblast. Holandská značka Sigma Coatings přináší nátěrové hmoty s tradicí již od roku 1722.

Nabízený sortiment je velice rozsáhlý a najdete zde nátěrové hmoty do obvyklých i extrémních podmínek. Pokud potřebujete zajistit kvalitní nátěry právě v prostředí, kde převládají vysoké teploty, chemické prostředí, kde jsou vysokosušinové hmoty, obraťte se na nás a velice rádi najdeme nejvhodnější řešení pro vaši situaci.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo