Ing. Pavel Bílek - AUTOSOFT, autobazar Vrbice

Tisíce vozidel na eAutoBazar.com od profesionálních prodejců

Zabýváme se vývojem administračního systému pro prodej ojetých vozidel. Software Evidence AutoBazaru a správa inzertních serverů je komplexní systém, který využívají stovky profesionálních prodejců z celé ČR a na Slovensku. Provozujeme vlastní inzertní portál eAutoBazar.com a AutoSoft.cz

  • Vrbice 41
  • 517 41 Vrbice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Software - specializované programy pro prodejce ojetých vozidel

Evidence AutoBazaru pro Windows - kompletní agenda spojená s prodejem ojetých vozů v autocentrech, autobazarech aj. firmách specializovaných na podobnou obchodní činnost s návazností na prezentaci vozidel na předních internetových portálech jako Cars.cz, TipCars.com, OtoMoto.cz, Sauto.cz (Seznam.cz), eAutoBazar.com, Annonce.cz aj. Nabízíme datové napojení na téměř tři desítky inzertních portálů.

Evidence MotoBazaru pro Windows - kompletní agenda spojená s prodejem ojetých motocyklů v motocentrech, motobazarech aj. s návazností na prezentaci motocyklů na předních internetových auto-moto portálech jako TipCars.com, Cars.cz, Sauto.cz (Seznam.cz), TipMoto.com, eAutoBazar.com, Annonce.cz, OtoMoto.cz aj.

Správa inzertních serverů - tento systém nabízí automatizované aktualizace internetových prezentací a nabídek vozidel na předních internetových portálech jako Annonce.cz, Cars.cz, TipCars.com, Sauto.cz (Seznam.cz), AutaNet.cz, eAutoBazar.com, OtoMoto.cz, AutoSoft.cz aj. Nabízíme datové napojení na téměř tři desítky inzertních portálů.

Internetová nabídka vozidel

Na stránkách www.eAutoBazar.com a www.AutoSoft.cz nabízíme všem prodejcům ojetých vozidel možnost prezentace své kompletní nabídky vozidel, včetně fotodokumentace za nejvýhodnějších podmínek. Vozidla jsou při každé aktualizaci automaticky zařazena do vyhledávací databáze vozidel.

Nabízíme Vám ZDARMA vyzkoušení našeho specializovaného programu WWW_Export pro tvorbu internetových prezentací prodejců ojetých vozidel, včetně umístění nabídky na internet. Využijte našich služeb - náš internetový autobazar má otevřeno 24 hodin denně! Jednotlivé prezentace nabízených vozidel jsou uváděny včetně jejich podrobných informací a fotografií.

Otevírací doba

  • Po 8:0017:00
  • Út 8:0017:00
  • St 8:0017:00
  • Čt 8:0017:00
  • 8:0017:00
  • Máme právě otevřeno

  • Ohledně technické podpory nás můžete!

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo