ACTIVE PEOPLE cz - Interaktivní hračky Písek

Hračky pro tělo, mysl & duši - neobyčejné hračky pro všechny

Interaktivní hračky společnosti AP vás rozhýbou, povzbudí představivost a rozvinou vaší kreativitu. Jsme výhradním distributorem švýcarské společnosti ACTIVE PEOPLE, která vymýšlí, vyvíjí a vyrábí hračky. Takové, které vám ukážou, jak zruční, šikovní a okouzlující můžete být!

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 777 321 218
fax:
+420 382 214 860
e-mail:
info@activepeople.cz
skype:
pavlablazkova
web:
www.go-activepeople.cz
web:
www.activepeople.cz
web:
www.ap-club.net
facebook:
www.facebook.com/ActivePeopleCz
twitter:
twitter.com
youtube:
www.youtube.com
youtube:
www.youtube.com
  • nábřeží 1. máje 2259
  • Písek - Budějovické Předměstí
  • 397 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Fotogalerie: jak si hrajeme !


Interaktivní hračky pro děti a dospělé

NOVĚ OCENĚNO!

  • Hračky: para2 ONE,  XaXa,  Kiwido & Mikido obdržely známku kvality  ‘Movement & Innovation

  • Hračky: (YO)2 Triple Moon  &  para2 ONE obdržely exkluzivní ocenění ‘SPIEL GUT"  (XaXa, Kiwido & Mikido již  oceněny jsou)

Proč a Pro koho

Vymýšlet a tvořit nejen interaktivní hračky je pro společnost AP přímo vášeň. Ta nejlepší práce je ta, která dokáže lidi rozesmát , udělat je šťastnými a přinést radost do jejich srdcí! Jde nám o to, aby si mohl hrát úplně každý. Proto AP vyvíjí takové hračky, které splňují rozličné požadavky. Začátečník by měl mít radost z hraní a dosáhnout jednotlivých pokroků ve hře. Ale existují tu i výzvy a překážky pro pokročilé hráče.

Od YoYa po Kiwido

V našem eshopu si jistě najde každý to své. Nabízíme YoYa pro začátečníky i pokročilé hráče, YoYa triková i klasická. Objevte patentovaný mechanismus 3 funkcí v jednom YoYu! Vyberete si ze široké řady naprosto revoluční hračky Astrojax, od pomalejších měkkých míčků až po rychlé sportovní verze. K vybraným druhům ASTROJAX CD ZDARMA! Zajímat vás může i báječná rytmická hračka XaXa – využití najde mimo jiné i u tanečníků, žonglérů, umělců či učitelů. Podívejte se na svítící míčky Boing  - jako dělané na večerní párty nebo léty prověřená tradiční hra domorodých kmenů Maori z Nového Zélandu zvaná Kiwido – barvy, švih a swing, zapojte své smysly a roztančete tělo i duši. V neposlední řadě nabízíme i dynamickou hru PaddleBall – pálka, gumička a míček je vše co k ní potřebujete a zbytek necháme na Vás a Vaší fantazii

Novinky

Představujeme Vám sekci „HRAČKY“, která je celá o hraní pro předškolní děti! Pojďte s dětmi objevovat nekonečně mnoho vzrušujících her s BILIBO a s velmi originální stavebnicí SAKOL. Vaše děti budou nadšené, něco nového se naučí a vy budete mít radost ze společně prožitých okamžiků.

NOVÁ para2 ONE ! Klasika Paddleball v ORIGINÁLNÍM PROVEDENÍ ! Asymetrický tvar - zjednoduší Vaší hru. Revoluční Design - lehká do ruky , moc pěkně tvarovaná. NOVĚ lze hrát back - i forehand, vyzkoušejte všechny triky. Délku gumičky lehce nastavíte podle stylu hraní. Balení obsahuje kreslené tipy s 10 doporučenými TRIKY ! NOVĚ se 2ma míčky !

AKCE

BILIBO PIXEL + MINI

PIXEL = Chameleon mezi kostkami : spolu s 36 barevnými knoflíky lze snadno a stále novými způsoby hrát zábavné hry. Kostku můžete i kutálet a vznést nový pohled do tradičních způsobů hraní. S malou pomocí a radou od starších sourozenců nebo od rodičů se vám otevřou vzrušující možnosti nekonečného hraní a zábavy pro celou rodinu. 

MINI = Pestrobarevné ulity ponoukají děti k novým nápadům : Bilibo Mini může představovat cokoliv - loďku, která pluje po řece, střechu domečku, můžete Mini kupit na sebe a stavět veliký komín nebo se do něj trefovat jako do koše. Existuje nekonečně mnoho způsobů jak si hrát.Právě nyní V AKCI !  Navíc pečlivě uspořádáno v krásné dárkové krabici.

 

 

 

 

Para2ONE - PADDLEBALL

"HLEDÁME NOVÉ TALENTY"

Kdo bude další šampion?? Zvládneš základní triky? Ozvi se nám. Napiš email (info@activepeople.cz) nebo se s námi spoj přes Facebook. Kdo ví, třeba se staneš členem mezinárodního teamu Paddleball... Těšíme se !!

Sledujte náš eshop www.go-activepeople.cz

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo